Uzzini, kā ilgāk saglabāt Ziemassvētku eglīti

Komentāri
Uzzini, kā ilgāk saglabāt Ziemassvētku eglīti

Eglīte ir viena no svarīgākajām Ziemassvētku sastāvdaļām, bez kuras svētki mūsu mājās nav iedomājami.

Lai istaba nepārvērstos par skuju pūzni un eglīte zaļotu pēc iespējas ilgāk, nepieciešams to pareizi kopt. Ir daudz dažādu veidu, lai saglabātu tavu egli dzīvāku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
  • Pirmais solis, kas tev jāievēro, ir eglītes atlase. Ja pirksi eglīti no tirdziņiem, kur tās pārdod, esi uzmanīga un kārtīgi aplūko eglīti, vai tā nav veca un skujas nav brūni zaļas. Vienīgā iespēja, lai nepārprotami iegādātos svaigu eglīti, ir braukt tai pakaļ uz mežu.
  • Otrais solis, kas palīdzēs eglīti saglabāt pēc iespējas zaļāku, ir tās pārvešana mājās. Aptin eglīti ar diegiem, vai labākajā gadījumā – ietin eglīti pārtikas maisā, lai netraumētu egles zariņus un nenobirtu skujas.
  • Trešais solis, ja vēlies eglīti savās mājās ieraudzīt arī Jaunajā gadā, rūpējies par tās mitrināšanu. Uzstādot eglīti, paliec apakšā trauciņu, labākā gadījumā burku ar ūdeni, un veic ikdienas pārbaudi, vai tā nav visu “izdzērusi”, ja ir, piepildi atkal ar ūdeni.
  • Ceturtais solis – turi egli prom no tiešiem saules stariem, radiatoriem, kur sausais gaiss būtiski var ietekmēt eglītes dzīves ilgumu.
  • Piektais solis – ja esi iecienījusi nevis eglīšu mantiņas, bet lampiņas, tad egles zarus izrotā tikai ar LED lampiņām, kas neizraisīs ugunsgrēku un ietaupīs elektrību. Ja esi no tām, kurai katrai eglīšu mantiņai ir nozīme, nepārcenties. Nepārkarini egles zarus, lai tie nenoliektos, kā arī izvairies no brīnumsvecīšu lietošanas, kas var aizdedzināt eglītes zariņus.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl