Uzzini, kā iegūt vīriešu uzmanību! Smaidi un…

Komentāri
Uzzini, kā iegūt vīriešu uzmanību! Smaidi un…
Foto: AĢENTŪRA/ SCANPIX

Iespējams, ka šogad Valentīna diena tev ir kā zobu sāpes, jo esi izšķīrusies ar draugu, vai arī vēl neesi satikusi kādu, ko varētu saukt par savu otro pusīti. Vienmēr jau šķiet, ka no sava likteņa neizbēgsi. Ja būs kādu lemts satikt, tas notiks, ja nebūs – nenotiks. Tāpēc nereti šķiet, ka dažādi flirta triki nelīdzēs pievērst sev neviena vīrieša uzmanību. Tomēr – mēģināts, nav zaudēts. Tādēļ uzzini mazas, sievišķīgas viltības, pamēģini izmantot tās piektdienas ballītē un kas zina, varbūt tieši šī Valentīna diena izvērtīsies par visromantiskāko tavā mūžā.

Pats par sevi saprotams, ka tev vienmēr ir jābūt sakoptai un labi jāizskatās. Nošņurkušas, izpūrušas ”meža meitas” skaisto dvēseli prinči pamana tikai filmās un pasakās. Protams, var jau notikt brīnums, bet visticamāk, ka šīs nedēļas nogales ballīte nebūs tā īstā vieta, kur šāda veida sapņi piepildīsies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ķermeņa valoda

Foto: AĢENTŪRA/SCANPIX

Foto: AĢENTŪRA/SCANPIX

Kad esi kompānijā, kurā ir tevi interesējošs pretējā dzimuma pārstāvis,  aktīvi jāizmanto ķermeņa valoda. Ir jābūt uzmanīgai pret apkārtējiem, jāizrāda interese. Nekošļā nepārtraukti košļājamo gumiju, neveries ik pa divām minūtēm pulkstenī. Tāpat nav ieteicams nevērīgi lūkoties apkārt, sakrustojot rokas uz krūtīm. Tādā veidā tu izrādi, ka tev viss apkārt notiekošais neinteresē. Turi taisnu augumu, nedaudz koķeti vienas kājas purngalu pavērs uz iekšu, smaidi un izrādi, ka tev šeit ļoti patīk.

Smaids

Smaids parādīs, ka esi noskaņota labvēlīgi un pozitīvi, un ar tevi var iepazīties. Turklāt smaids palīdzēs  sarunu biedram tavā kompānijā justies brīvi un komfortabli.

Foto

Acu kontakts

Foto: AĢENTŪRA/SCANPIX

Foto: AĢENTŪRA/SCANPIX

Ja ir sācies flirts, tad liela nozīme ir vizuālajam kontaktam. Vai nu tu nezini, ka acis ir dvēseles spogulis. Ja jūsu skatieni sastopas  un acu kontakts ilgst aptuveni 1-5 sekundes, tas ir signāls abu ieinteresētībai vienam par otru. Protams, nevajag pārspīlēt un censties apburt vīrieti ar ilgstošu, caururbjošu skatienu, to viņš varētu nepareizi iztulkot.

Ieteikumi vīrieša uzmanības pievēršanai

Foto: AĢENTŪRA/SCANPIX

Foto: AĢENTŪRA/SCANPIX

  • Ieskaties vīrietim acīs nedaudz vairāk kā parasti un viegli pasmaidi.
  • Paskaties uz savu ”objektu” caur plecu un pasmaidi.
  • Ātri aplūko vīrieti no galvas līdz kājām un pasmaidi.
  • Paskaties vīrietim tieši acīs. Izskaiti līdz trīs, turpinot skatīties acīs pagriez galvu sānis, un kad esi tikusi līdz ”četri”, novērs skatienu virzienā, kur ir pagriezta tava galva.
  • Fokusē skatienu uz vīrieti, kurš tieši šajā brīdī uz tevi neskatās. Tikko kā viņš paceļ acis un ierauga tavu skatienu, viegli uzsmaidi viņam un novērs skatienu, un it kā apmulsti pati no savu pēkšņo simpātiju uzplūda.
  • Skaitās, ka vīrietim aktivitāte ir jāizrāda pirmajam. Taču, ja tas nenotiek, tad nebaidies pirmā uzsākt sarunu. Saskaņā ar dažādām aptaujām 95% vīriešu patīk, ka sievietes pirmās izrāda uzmanību. Protams, nedrīksti būt pārāk uzstājīga, pasaki pāris frāzes, un uz kādu laiciņu liec viņam mieru.
  • Sarunājoties viegli noliecies uz priekšu, skaties uz viņu, māja ar galvu un viegli smaidi, tādā veidā izrādot nedalītu interesi un prieku par sarunu. Netīšām pieskarieties viņa rokai vai plecam.
  • Ja neesi ieinteresēta tā vīrieša uzmanībā, kas tev to izrāda, esi pieklājīga. Iespējams, ka tieši tajā brīdī uz tevi skatās citi vīrieši. Ja izrādīsi neapmierinātību un būsi nepieklājīga, vari pazaudēt izredzes, ka tev klāt pienāks kāds cits.
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl