Uzzini jau tagad! Ar ko tevi pārsteigs seriāla UgunsGrēks Helēna jaunajā sezonā

Komentāri

Šovakar seriāla UgunsGrēks fani ar nepacietību gaidīs iepriekšējās sezonas fināla atstātās intrigas risinājumu – Sofijas slepkavas atklāšanu… Un, protams, ka visi gaida atkalredzēšanos ar saviem iemīļotajiem varoņiem, lai uzzinātu, kas viņu dzīvē jauns. Uzzini pirmā, kas jauns ikdienā ir vienai no spilgtākajām seriāla dāmām – Helēnai.

Ja Pētersonu viesnīcas īpašniekam Aivaram rudens sezonas sākumā skapī ir tikai daži jauni krekli, tad Helēna Jagudina jau nebūs tā, kura sezonu iesāks ar vecajām drēbēm. Viņai garderobē ir, ko parādīt portālam Skaties.lv/Sievietei. Helēna, starp citu, ir gandrīz vienīgā, kurai seriāla aktieru ģērbtuvē ir pašai sava rotu kastīte. Tās saturs viss spīd un laistās. Jauns, spīdīgs un ļoti dārgs maciņš, jauna rozā somiņa ar rozēm un krāsainas kurpes – ļoti ērtas un katra savā krāsā. Tās ir tikai dažas novitātes Helēnas garderobē. Ir arī pāris rotas, no kurām Helēna nekādi nevar šķirties. Piemēram, Holivudā, speciāli Helēnai pirkta rokassprādze. Tā Jagudinas kundzei ap roku ir jau trīs vai četrus gadus.

FOTO. Žilbinošā Helēnas rotaslietu lādīte

Helēnas lomas atveidotāja aktrise Zane Daudziņa stāsta, ka rokassprādze tiešām iegādāta Holivudā, kad ar izrādi ”Es pērku jūsu vīru” viesojusies ASV. Tur publikas vidū bijis Lauris Reiniks, kurš vēlāk tautiešiem izrādījis Holivudu. Rokassprādze iegādāta veikalā, kas atrodas uz slavenās Zvaigžņu alejas. Sākumā aktrise nav varējusi iedomāties, ka kādreiz spēs arī savai garderobei aizņemties kaut ko no Helēnas, taču vieni no Helēnas auskariem tomēr nonākuši reizē ar Zani Spēlmaņu nakts ceremonijā.

Skaties video!

Lasi vēl