Uzzini, ir vērts! Kāpēc no rītiem tukšā dūšā jādzer ūdens ar citronu

0 Komentāru
Uzzini, ir vērts! Kāpēc no rītiem tukšā dūšā jādzer ūdens ar citronu
Foto: Flickr.com

Noteikti jau liela daļa no mums ir iemācījušās, ka diena ir jāsāk ar glāzi ūdens. Vai dzert vēsu, siltu vai karstu ūdeni, tas ir gaumes un ieraduma jautājums. Noteikti esi dzirdējusi, ka vēlams rīta ūdens glāzei pievienot arī citrona šķēli. Tūlīt uzzināsi, kāpēc. 

Imunitātei

Stiprina imūnsistēmu. Citrons ir bagātīgs C vitamīna un kālija avots. Stimulē smadzeņu darbību, nervu sistēmu un kontrolē asinsspiedienu.

Līdzsvaro pH līmeni

Citronūdens regulē sārmu līdzsvaru organismā.

Figūras draugs

Vieglāk var tikt vaļā no liekā svara. Citrona sula satur pektīnu, kas palīdz organismam cīnīties ar bada sajūtu. Turklāt ir pierādīts, ka cilvēki, kuri ievēro sārmaino diētu, notievē daudz ātrāk.

Āda būs apmierināta

Noteikti pēc kāda laika ievērosi, kā attīrās āda. Turklāt C vitamīna klātbūtne organismā mazina krunciņas un pigmentācijas plankumus, jo palīdz attīrīt asinis no toksīniem.

Mundruma sajūta

Ja katru rītu tukšā dūšā dzer kafiju, jo citādāk nevari ”atvērt acis”, tad glāze ūdens ar citronu palīdzēs tev no šī, ne visai vērtīgā paraduma tik vaļā. Turklāt uzmundrinošs efekts ūdenim ar citronu neatpaliek no kafijas.

Pārcietīsi visu

Ūdens glāze no rītiem tukšā dūšā ir pirmais nosacījums cīņā ar organisma atūdeņošanos, tādēļ ka visas tā sistēmas sāks darboties pareizi. Pirmkārt, jau virsnieru dziedzeri, kas izdala hormonus. Tavs organisms būs gatavs stresam un visu dienu varēs normāli funkcionēt.

0 Komentāru