Komentāri
Uzņemsi viesus pie sevis? Kā sagatavoties Jaunā gada svinībām bez stresa
Foto: Pixabay.com

Ja šogad esi uzņēmusies namamātes lomu un aicinājusi sagaidīt Jauno gadu savās mājās, spiediens ir lielas un daudzas lietas tiek aizmirstas un atstātas uz pēdējo brīdi.

Lai tā nenotiktu, Skaties.lv ir sagatavojis plānu ikvienai mājsaimniecei, lai viesības izdotos bez lieka uztraukuma un viss notiktu, kā plānots.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rīts

Mosties tad, kad jūties izgulējusies! Vecgada vakars būs garš, tāpēc miegs ir īpaši svarīgs pēdējā gada dienā.

Kad esi izgulējusies, laiks uzņemt enerģiju! Brokasto kopā ar ģimeni vai mīļoto cilvēku – paēd kārtīgas brokastis, pēc tam aiz sevis sakārto virtuvi un pievērsies mājas uzkopšanai.

Pusdienlaiks

Sāc laicīgi kārtot māju – pārliecinies, vai netīrā veļa ir izmazgāta, vai grīda izsūkta un galdi tīri. Tev jāpadomā, kur sasēdināt visus viesus, kā arī to, lai priekšnamā pietiktu vietas viesu apaviem un virsjakām.

Kad esi sakārtojusi savu namiņu, laiks sākt gatavot svētku mielastu! Pārliecinies, vai tev ir visas nepieciešamās sastāvdaļas!

Foto: pagatavo gardos kēksiņus

Ja tev vēl nav ideju, ko pagatavot svētku galdam, lūk gardas idejas!

Ja plāno gatavot silto ēdienu, tad noteikti pārliecinies, lai tas būtu gatavs laikā, kad ierodas viesi, piemēram, uz pulksten 20:30. Līdz tam laikam tev ne tikai jāsagatavo svētku galds, bet arī jāpaspēj veltīt laiks sev.

Vakars

Kad cepetis ir ielikts cepeškrāsnī, salātiņi sakārtoti traukos un ielikti ledusskapī, laiks sev! Velti savam skaistumam vismaz stundu laika – dušojies, vannojies, veido frizūru, grimu un piemeklē perfekto apģērbu.

Kas modē, sagaidot Jauno gadu?

Neaizmirsti atdzesēt dzirkstošo vīnu!

Laikā, kad ierodas viesi, uzkodām jau vajadzētu atrasties uz galda. Pēc tam, kad viesi ir nedaudz iesiluši, sāk raisīties sarunas, laiks maltītei! Tā vietā, lai 1. janvāri pavadītu, mazgājot traukus, izvēlies kvalitatīvus plastmasas traukus. Viesi sapratīs.

Kad siltais ēdiens apēsts, bet līdz pusnaktij vēl nedaudz jāpagaida, spēlējiet spēles vai vienkārši apspriediet, kā pagājis aizvadītais gads.

Salīdzini, vai šīs lietas šogad piepildījušās!

Noteikti varat sarakstīt uz lapiņām nākamā gada mērķus. Parūpējies, lai viesu glāzes ir piepildītas, uz galda ir pa kādam našķim un kopā gaidiet salūtu.

Smelies idejas foršam vakaram!

Neaizmirsti par brīnumsvecītēm!

Pirms pusnakts, sagatavo dzirkstošo vīnu un atkorķē to tieši divpadsmitos.

Tālāk jau pēc sirds patikas, vai nu turpiniet viesības ar jautrām izklaidēm vai dodieties ārpus mājas satikt citus Jaunā gada svinētājus.

Lai lustīgi!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl