Komentāri
Uzņemsi viesus pie sevis? Kā sagatavoties Jaunā gada svinībām bez stresa
Foto: Pixabay.com

Ja šogad esi uzņēmusies namamātes lomu un aicinājusi sagaidīt Jauno gadu savās mājās, spiediens ir lielas un daudzas lietas tiek aizmirstas un atstātas uz pēdējo brīdi.

Lai tā nenotiktu, Skaties.lv ir sagatavojis plānu ikvienai mājsaimniecei, lai viesības izdotos bez lieka uztraukuma un viss notiktu, kā plānots.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rīts

Mosties tad, kad jūties izgulējusies! Vecgada vakars būs garš, tāpēc miegs ir īpaši svarīgs pēdējā gada dienā.

Kad esi izgulējusies, laiks uzņemt enerģiju! Brokasto kopā ar ģimeni vai mīļoto cilvēku – paēd kārtīgas brokastis, pēc tam aiz sevis sakārto virtuvi un pievērsies mājas uzkopšanai.

Pusdienlaiks

Sāc laicīgi kārtot māju – pārliecinies, vai netīrā veļa ir izmazgāta, vai grīda izsūkta un galdi tīri. Tev jāpadomā, kur sasēdināt visus viesus, kā arī to, lai priekšnamā pietiktu vietas viesu apaviem un virsjakām.

Kad esi sakārtojusi savu namiņu, laiks sākt gatavot svētku mielastu! Pārliecinies, vai tev ir visas nepieciešamās sastāvdaļas!

Foto: pagatavo gardos kēksiņus

Ja tev vēl nav ideju, ko pagatavot svētku galdam, lūk gardas idejas!

Ja plāno gatavot silto ēdienu, tad noteikti pārliecinies, lai tas būtu gatavs laikā, kad ierodas viesi, piemēram, uz pulksten 20:30. Līdz tam laikam tev ne tikai jāsagatavo svētku galds, bet arī jāpaspēj veltīt laiks sev.

Vakars

Kad cepetis ir ielikts cepeškrāsnī, salātiņi sakārtoti traukos un ielikti ledusskapī, laiks sev! Velti savam skaistumam vismaz stundu laika – dušojies, vannojies, veido frizūru, grimu un piemeklē perfekto apģērbu.

Kas modē, sagaidot Jauno gadu?

Neaizmirsti atdzesēt dzirkstošo vīnu!

Laikā, kad ierodas viesi, uzkodām jau vajadzētu atrasties uz galda. Pēc tam, kad viesi ir nedaudz iesiluši, sāk raisīties sarunas, laiks maltītei! Tā vietā, lai 1. janvāri pavadītu, mazgājot traukus, izvēlies kvalitatīvus plastmasas traukus. Viesi sapratīs.

Kad siltais ēdiens apēsts, bet līdz pusnaktij vēl nedaudz jāpagaida, spēlējiet spēles vai vienkārši apspriediet, kā pagājis aizvadītais gads.

Salīdzini, vai šīs lietas šogad piepildījušās!

Noteikti varat sarakstīt uz lapiņām nākamā gada mērķus. Parūpējies, lai viesu glāzes ir piepildītas, uz galda ir pa kādam našķim un kopā gaidiet salūtu.

Smelies idejas foršam vakaram!

Neaizmirsti par brīnumsvecītēm!

Pirms pusnakts, sagatavo dzirkstošo vīnu un atkorķē to tieši divpadsmitos.

Tālāk jau pēc sirds patikas, vai nu turpiniet viesības ar jautrām izklaidēm vai dodieties ārpus mājas satikt citus Jaunā gada svinētājus.

Lai lustīgi!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl