Uzmini, kurš latviešu aktieris slēpjas aiz pingvīnu Jautrajām pleznām

1 komentārs
Uzmini, kurš latviešu aktieris slēpjas aiz pingvīnu Jautrajām pleznām
Foto: publicitātes foto

Sestdienas vakarā tavā ģimenē ir garantēta nebeidzama jautrība, jo TV3 būs pirmizrāde – animācijas filmas Jautrās pleznas 2. daļa, kuras galvenie varoņi ir jautrie, mīlīgie pingvīni. Filma, kuru noteikti tev jāskatās kopā ar saviem bērniem. Pirmkārt tādēļ, ka tā ir filma patiks arī tev, otrkārt – tavam bērnam nav nekā svarīgāka, par to, lai brīvdienas vakarā mamma ir viņam blakus.

Animācijas filmas Jautrās pleznas (Happy Feet) režisors Džordžs Millers (George Miller) aizvedīs skatītājus uz tālo Antarktīdu. Filmas otrajā daļā galvenais varonis nebūs dejojošais pingvīns Murmulis, bet gan viņa dēls Ēriks. Stepa meistaram Murmulim ir problēma – viņa dēlēnam Ērikam ir bail no dejām. Nevēloties dejot, mazais pingvīns aizbēg no mājām un sastop Diženo septītnieku – pingvīnu, kurš prot lidot. Murmulis nespēj sacensties ar šo jauno, harizmātisko elku, taču visu vēl ļaunāku padara varenie dabas spēki, kas satricina pasauli. Tagad Ēriks uzzinās, cik drosmīgs ir viņa tēvs, jo Murmulis apvienos pingvīnus, sīciņos krilus, milzīgos jūras ziloņus un citus brīnišķīgus radījumus, lai pasaulē atkal iestātos kārtība.

Foto

 

Aktieris Normunds Bērzs, kurš ir viens no aktieriem, kas iedublējis filmu latviešu valodā, stāsta, ka filmas bērniem vienmēr ir ierunāt interesantāk. Tās ir mīļākas, sirsnīgākas un emocionālākas. Īpaši filmas, ko demonstrē visai ģimenei parasti ir ar paralēlo saturu. Viens, ko nolasa bērni, otrs, ko  – pieaugušie. Tas arī aktiera darbu padara aizraujošāku. Šādas filmas ieskaņojot, var vairāk parotaļāties un pavariēt ar balsi, ko visai reti var atļauties ierunājot filmas pieaugušajiem.

Foto: Normunds Bērzs seriālā UgunsGrēks

Varoņu lomas animācijas filmā Jautrās pleznas latviešu valodā vēl ierunājuši Edgars Lipors, Evilena Protektore, Santa Didžus, Jānis Kirmuška, Pēteris Šogolovs, Artis Robežnieks, Aldis Siliņš un citi.  Animācijas filmas Jautrās pleznas 2 daļu skaties  12.decembrī plkst. 19:35 TV3