Uzmanies, rotavīruss nāk! Kā pasargāt sevi un savu atvasi

Komentāri

Neviens no mums nav pasargāts no saslimšanas, tomēr mūs pārņem satraukums, ja slimība piemeklējusi mūsu bērniņu. Tas ir satraucoši – bailes un neziņa vienlaikus. Ko darīt, ja ģimeni skāris vēdera jeb rotavīruss?

Vēdera vīruss ir gaužām nejauks. Ja bērniņš ir mazs, tad bez ārsta būs grūti slimību pieveikt. Protams, katrs gadījums ir individuāls. Karlīnes (4 mēn.) mamma Agnese atceras, ka ar mazo meitiņu nonākusi slimnīcā, pirms tam konsultējoties ar ārstu. No rīta mazulīte atteikusies ēst, kas jau šķita dīvaini. Dienas laikā meitiņai astoņas reizes bijusi vēdera izeja, pēc kā arī mamma sapratusi, ka jādodas uz slimnīcu. Tajā mazulīte pavadījusi sešas dienas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Katra bērna organisms reaģē dažādi. Prof. Ilze Grope, Bērnu slimnīcas infektoloģe, uzskaita trīs pazīmes, uz kurām jāreaģē nekavējoties:

  • ja bērns ir miegains;
  • uzbudināts;
  • atsakās ēst.

Mūsdienās ir iespējams veikt vakcīnu pret rotavīrusu. Tā izpaužas pilienu veidā. Tiesa gan, bērns jāvakcinē līdz sešu mēnešu vecumam. 3/4 jau ir izmantojuši iespēju vakcinēties, jo no rotavīrusa izvairīties ir grūti.

Saudzējiet sevi un savu bērniņu!

Foto:

Video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl