Uzklausi speciālistus, gatavojies dzemdībām jau laikus

Komentāri

Katras ģimenes pārziņā ir tas, kā gatavoties dzemdībām, bet vispareizāk būtu uzklausīt speciālistus, kas ir savas jomas lietpratēji. Raidījumā Māmiņu klubs mēs visi gaidām Superbēbja piedzimšanu. Kā risinās gaidību process, uzzini šajā video!

Kristīne un Jānis gaida trešo mazuli. Abi dodas pie dūlas Lienes Ceriņas, kur topošajiem vecākiem ir iespēja apgūt dažādas dzemdību pozas, kā arī iemācīties pareizi elpot dzemdību laikā.

Šajā nodarbībā ir gan teorētisko, gan praktisko zināšanu apguve. Gaidāmā Superbēbja tētis Jānis atzīst, ka vienmēr ir palīdzējis Kristīnei dzemdību laikā, kā arī atgādinājis par pareizu elpošanu. Ja otras pusītes neizvēlas būt klāt dzemdību laikā, tad ieteicams atrast citu atbalsta personu, jo emocionālais atbalsts ir vissvarīgākais.

Video: mācies kopā ar raidījumu Māmiņu klubs

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl