Uzdāvini sev atpūtu! Zemūdens masāža un dubļu vannas

Pievienot komentāru
Uzdāvini sev atpūtu! Zemūdens masāža un dubļu vannas
Foto: ekrānuzņēmums

Ja spēkus vislabāk vari atgūt un atpūsties ūdenī, tad šajā laikā, kad pludmalē īsti nav ko darīt, var meklēt veidus, kā ūdenī dzīvi baudīt iekštelpās. Paralēli tradicionālajam peldbaseinam un burbuļvannā ir daudz un dažādu iespēju, kā relaksēties citās ūdens procedūrās

Bez Tabu: Dzīves smalkumi vadītāja Baiba Runce un aktrise Zane Vaļicka kopīgi apmeklē ūdens masāžu un dūņu procedūras. Zane atzīst, ka viņu, tāpat kā ceļa tīrītājus, ziema parasti pārsteidz negaidot, lai arī visu gadu tomēr cenšas gan pasportot un pasekot tam, ko ēd.

Burbuļvannā ar spēcīgu ūdens strūklu meistares abām dāmām izmasē kājas, pēdas, muguru un plecus. Dziļā zemūdens masāža uzlabo vielmaiņu, asinsriti un atbrīvo muskuļus no krampjiem, kā arī ir lielisks stresa noņēmējs. Abas atzīst, ka vispatīkamākās ir procedūras pēdējās piecas minūtes, kad vannā pielej klāt eļļu, putas un ir tik labi, ka var vienkārši aizmigt un par visām rūpēm aizmirst.

 Foto

Ārstnieciskās dūņu procedūras: dūņu sērūdens vanna, un 42 grādu karstas dūņu kompresijas, kas 5-6 cm biezā kārtā tiek uzklātas uz locītavām un mugurkaula. Procedūrām paredzētās dūņas tiek atvestas no purva sausās kūdras veidā, tad uz vietas tās tiek attīrītas un sagatavotas lielā tvaika katlā.

Pēc dūņu procedūrām abas Bez Tabu “atpūtnieces” atzīst, ka jutušās kā pamatīgā pirtī.

Aplūko video un smelies iedvesmu, varbūt arī tu pirms svētkiem jūties pelnījusi tieši šādu relaksāciju un sevis lutināšanas veidu.

Video