Uzdāvini sev atpūtu! Zemūdens masāža un dubļu vannas

Komentāri

Ja spēkus vislabāk vari atgūt un atpūsties ūdenī, tad šajā laikā, kad pludmalē īsti nav ko darīt, var meklēt veidus, kā ūdenī dzīvi baudīt iekštelpās. Paralēli tradicionālajam peldbaseinam un burbuļvannā ir daudz un dažādu iespēju, kā relaksēties citās ūdens procedūrās

Bez Tabu: Dzīves smalkumi vadītāja Baiba Runce un aktrise Zane Vaļicka kopīgi apmeklē ūdens masāžu un dūņu procedūras. Zane atzīst, ka viņu, tāpat kā ceļa tīrītājus, ziema parasti pārsteidz negaidot, lai arī visu gadu tomēr cenšas gan pasportot un pasekot tam, ko ēd.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Burbuļvannā ar spēcīgu ūdens strūklu meistares abām dāmām izmasē kājas, pēdas, muguru un plecus. Dziļā zemūdens masāža uzlabo vielmaiņu, asinsriti un atbrīvo muskuļus no krampjiem, kā arī ir lielisks stresa noņēmējs. Abas atzīst, ka vispatīkamākās ir procedūras pēdējās piecas minūtes, kad vannā pielej klāt eļļu, putas un ir tik labi, ka var vienkārši aizmigt un par visām rūpēm aizmirst.

 Foto

Ārstnieciskās dūņu procedūras: dūņu sērūdens vanna, un 42 grādu karstas dūņu kompresijas, kas 5-6 cm biezā kārtā tiek uzklātas uz locītavām un mugurkaula. Procedūrām paredzētās dūņas tiek atvestas no purva sausās kūdras veidā, tad uz vietas tās tiek attīrītas un sagatavotas lielā tvaika katlā.

Pēc dūņu procedūrām abas Bez Tabu “atpūtnieces” atzīst, ka jutušās kā pamatīgā pirtī.

Aplūko video un smelies iedvesmu, varbūt arī tu pirms svētkiem jūties pelnījusi tieši šādu relaksāciju un sevis lutināšanas veidu.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl