6 komentāri
Pasaules skaistākās sievietes pošas uz Latviju
PUBLICITĀTES FOTO

Nākamvasar Latvijā norisināsies starptautisks skaistumkonkurss “Mrs. Elite Beauty Queen”, un pasākuma organizatori atklājuši pirmās dalībnieces.

Pasaules līmeņa skaistumkonkurss ”Mrs. Elite Beauty Queen 2019” Latvijā notiks no 28. jūlijam līdz 2. augustam, un tajā piedalīties dalībnieces vecumā no 20 līdz 45 gadiem no vismaz 30 pasaules valstīm.

Konkursa rīkotāji izziņojuši pirmās septiņas dalībnieces – ”Mrs. Elite Beauty Queen Finland 2019”, “Mrs. Elite Beauty Queen USA 2019”, ”Mrs. Elite Beauty Queen Universe 2019”, ”Mrs. Elite Beauty Queen Western Europe 2019”, ”Mrs. Elite Beauty Queen Europe 2019”, “Mrs. Elite Beauty Queen Switzerland 2019”, ”Mrs. Elite Beauty Queen India 2019”.

”No Latvijas konkursa finālā varēs piedalīties vismaz trīs dalībnieces. Šobrīd notiek atlase un joprojām saņemam pieteikumus. Dalībnieces no Latvijas sāksim izziņot jaunajā gadā,” informē biedrības ”Elite Beauty Queens” vadība.

Konkursa lielais fināls notiks 1. augustā, un tajā uzstāsies Latvijā populāri dziedātāji un dejotāji.

”Mrs. Elite Beauty Queen” šovasar Rīgā un Jūrmalā notika pirmo reizi, un par ”Mrs. Elite Beauty Queen 2018” uzvarētāju tika kronēta divu bērnu māmiņa Marina Kiseļeva no Ukrainas. Pēc uzvaras konkursā Marina kļuvusi par ”Rixos Premium” viesnīcu ķēdes oficiālo seju, kā arī piedalās neskaitāmās fotosesijās.

”Mana dzīve pēc uzvaras konkursā ir ļoti mainījusies. Bieži ceļoju, piedalos dažādos reklāmas un labdarības projektos,” stāsta Marina.

Tikmēr konkursa vēstnese supermodele Anna Gomonova no Baltkrievijas turpina aktīvi virzīt konkursa zīmolu pasaulē.

”Tikko biju Dubaijā. Piedalījos ne tikai fotosesijā, bet arī meklēju jaunus sadarbības partnerus. Interese ir,” saka Anna, taču detaļas pagaidām vēl neatklāj. ”Ziniet, mums visiem, kas darbojas pie šī zīmola, ir viena kopīga rakstura īpašība, proti, runāt tikai un vienīgi par izdarītiem darbiem, jau notikušām lietām”.

Kā akcentē “Mrs. Elite Beauty Queen” rīkotāji, šis ir pirmais skaistumkonkurss pasaulē, kura ideja ir līdzīga kā ”Victoria’s Secret s” grandiozajam šovam. Tajā piedalās dalībnieces, kuras jau uzvarējušas un sevi spilgti pierādījušas dažādos pasaules līmeņa skaistumkonkursos. Dalībnieces tiek dēvētas par izsmalcinātiem skaistumkonkursu ”briljantiem” jeb ”eņģeļiem”.