Unikāli! Līgava iet pie altāra 120 gadus senā kāzu kleitā

Komentāri
Unikāli! Līgava iet pie altāra 120 gadus senā kāzu kleitā
FOTO: boredpanda.com

Kura gan nav izsapņojusi savu kāzu kleitu, aplūkodama gan vecmāmiņas fotoalbumu, gan modes žurnālus. Viena jau no mazām dienām ir zinājusi, kāda būs viņas skaistākā kleita mūžā, otra – vēl pāris mēnešus pirms kāzām nevar un nevar izlemt. Interesanti, kāda ir sajūta, ja iepriekš jau ir nolemts, ka jāvelk būs tieši tā un ne cita kleita.

Angļu valodā ir tāds sens teiciens, ka līgavai uz kāzām ir jāvelk: ‘’Kaut kas vecs, kaut kas jauns, kaut kas aizdots un kaut kas zils.’’ Abigeila Kingstone no Pensilvānijas perfekti izpildīja nosacījumu ”vecs”.
Savās kāzās viņa bija pēc kārtas vienpadsmitā līgava, kura vilka 120 gadus senu līgavas kleitu, kura tika nodota no paaudzes paaudzē. Pirmā līgava, kura vilka šo kleitu, bija Abigeilas sena radiniece Merija Lourija Varrena, kura apprecējās 1895. gadā. Pēdējā pirms Abigeilas ģimenes relikvijā rotājās viņas mamma Leslija, kura apprecējās 1991. gadā.
Kad kleita nonāca Abigeilas rokās, tā nebūt nebija perfektā stāvoklī. Baltā kleita bija nodzeltējusi un pilna ar maziem, sīkiem caurumiņiem. Lai kleitu pilnībā restaurētu, meistarei bija nepieciešamas 200 darba stundas. Diemžēl līgava kleitu varēja uzvilkt tikai uz kāzu ceremoniju, jo greznais apģērbs bija pārāk trausls.

FOTO. Ieskaties kleitas restaurācijas un pielaikošanas procesā

FOTO. Interesanti, vai kādai no šīm kleitām arī būs 120 gadus ilgs mūžs

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl