Komentāri
Un kā tu atklāji Ziemassvētku vecīša patieso seju? Atbild izaugušie bērni
Foto: Pixabay.com

Ziemassvētki ir brīnumu laiks. Ikviens no mums atceras bērnību, kad vecāki izdomāja visu ko, lai mēs piedzīvotu brīnumu un noticētu, ka Ziemassvētku vecītis ir ieradies mūsmājās, lai apdāvinātu ar dāvanām.

Portāls “Skaties.lv” ir apkopojis patiesus stāstus par to, kā pieaugušie reiz atklājuši, ka dāvanas zem eglītes patiesībā gādā mūsu vistuvākie cilvēki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aigars, 29: Es atceros, ka atklāju patiesību piecu gadu vecumā. Vecītis sāka izskatīties ļoooti līdzīgs tētim! Tomēr tajā laikā vecāki lika man to glabāt kā noslēpumu, jo man bija jaunāks brālītis, kurš ticēja brīnumam.

Santa, 28: Vienos Ziemassvētkos vecītim bija dikti neglīta bārda, tas sāka izskatīties aizdomīgi… Ja nemaldos, man bija vien pieci gadi.

Madara, 26: Ziemassvētku vecītim pārstāju ticēt 1. klases Lieldienās, kad audzinātāja stāstīja, ka olas slēpjot vecāki. Kad iebildu, viņa paskaidroja, ka Lieldienu zaķītis tāpat kā Ziemassvētku vecītis esot izdomāti pasaku tēli, un visu to darot vecāki, lai iepriecinātu bērnus. Joprojām nesaprotu, kāpēc viņa tā darīja… Taču šogad esmu atkal no jauna noticējusi Ziemassvētku brīnumam, jo, redzot, ar kādu sajūsmu pat parastākās eglīšu lampiņas uztver nepilnus 2 gadus vecā meitiņa, kurai viss tas ir kas jauns, nevaru nejūsmot līdzi. Un noticu tam visam atkal no jauna. Lai meitiņai nebūtu (cerams pēc ļoti daudz gadiem) vilšanās par to, ka vecītis nav, cenšos nekoncentrēties uz vecīti kā galveno svētku sastāvdaļu, bet uz svētku sajūtu kopumā, ko nekad neviens nespēs viņai atņemt.

Inese, 27: Atceros, ka man sešu gadu vecumā vajadzēja piedalīties bērnudārza ludziņā mazākiem bērniņiem. Es biju rūķis un redzēju, kā par Ziemassvētku vecīti pārtop manas grupiņas audzinātāja. Tad laikam arī sapratu, ka nav viena vecīša.

Atbild bērni: kurš Ziemassvētkos nes dāvanas?

Deniss, 26: Es atradu mammas paslēptās dāvanas skapja augšā. Man bija deviņi gadi, bet mammai neko neteicu, jo katru nākamo gadu jau laicīgi apskatījos, ko saņemšu Ziemassvētkos.

Māra, 26: Es pieķēru tēti pārģērbjamies par Ziemassvētku vecīti blakus istabā. Tie bija sliktākie svētki manā mūžā.

Nesabojā svētkus! Visu laiku stulbākās dāvanas!

Kristīne, 22: Pucējoties un taisoties doties pie krustmātes svinēt Ziemassvētkus, mamma šiverējās pa virtuvi, tēvs – pa vannas istabu, bet es pamanīju, ka tētim visu laiku nāca īsziņas uz mobilo telefonu. Gribēju izlasīt, varbūt kāds sveiciens vai pantiņš, kuru ātri varētu iemācīties, jo tajā gadā noslinkoju ar dzejoļu mācīšanos, bet es izlasu, ka krustmāte uzrakstījusi – kur lai paslēpj dāvanas? Tie bija sliktākie Ziemassvētki, jo biju dusmīga uz visiem, pat dāvanas nespēja iepriecināt.

Foto: Ziemassvētku “vecīši” var pārvietoties arī šādi!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl