Komentāri
“UgunsGrēka” Žeņačka “šarmē” Teātra dienas apbalvošanas ceremonijā
Foto: LETA

Par godu Starptautiskajai Teātra dienai, katru gadu Eduarda Smiļģa Teātra muzejā risinās balvu pasniegšanas ceremonija par godu šiem aktieru un teātra cienītāju svētkiem.

Teātra dienā Harija Liepiņa balvu saņēma Jaunā Rīgas teātra aktieris Andris Keišs, bet Lilitas Bērziņas balvu – Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra aktrise Jekaterina Frolova, kas plašāku atpazīstamību ieguvusi, pateicoties seriāla “UgunsGrēks” Jevgeņijas lomai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jekaterina staroja un mirdzēja, tērpusies baltā blūzītē, kuru papildina melna veste. Talantīgajai aktrisei balvu pasniedza iepriekšējā gada laureāte aktrise Maija Doveika, kura arī reiz filmējusies slavenajā pašmāju seriālā “UgunsGrēks”.

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl