Komentāri
“UgunsGrēka” Fēlikss atklāj ideālās “babenes” zelta baušļus
Pubicitātes foto

Vai arī tev ir kāds mīļākais tēls no kanāla TV3 seriāla “UgunsGrēks”? Iespējams, tas ir Fēlikss, kuru atveido Dailes teātra aktieris Ģirts Ķesteris. Portāls “Skaties.lv” sazinājās ar Ģirtu, lai noskaidrotu Fēliksa ideālās sievietes jeb “babenes”, kā viņš mēdz saukt savu Žeņu, zelta baušļus.

Ģirts, iejūtoties Fēliksa tēlā, secināja, ka viņam ir svarīgas trīs lietas, kuras sagaida no sievietes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Fēliksam ir svarīgi, lai viņa sieviete prot gatavot ēst. Īpaši labi viņai ir jāprot pagatavot pelmeņi.

Tāpat Fēlikss laikā, kad viņa sieva Jevgēņija gaidīja pirmdzimto, mēdza atlikt seksu uz vēlāku laiku. Arī tas sievietei ir jāsaprot – ja vīrietis negrib, tad negrib.

Kā trešo zelta bausli Fēlikss min, ka jau no pašas pirmās dienas, satiekot savu liktenīgo dāmu, viņai ir jāsaprot, kurš ir tas, kurš “komandē parādi”. Nav noslēpums, ka “UgunsGrēka” karstākajam pārītim drīkst būt tikai viens, kurš dominē attiecībās, un tas ir Fēlikss.

Vaicājot Ģirtam Ķesterim, vai kāda no šīm lietām sakrīt arī ar aktiera domām par ideālo sievieti, viņš atbildēja noraidoši, sacīdams, ka tāpēc piekritis atveidot tādu tēlu, kurš ir izaicinājums un kā profilakse pašam aktierim. Jautājot, vai aktieris piekrīt tam, ka vīriešiem mīlestība iet caur vēderu, Ģirts atbildēja, ka, lai gan pats negatavo “ģeniāli”, viņš prot sevi apkalpot un parūpēties, lai maltīte būtu izdevusies pat bez sievietes palīdzības, un šis uzskats, viņaprāt, ir novecojis.

Foto

Video: “UgunsGrēka” 51. sērija

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl