Uģis Kuģis nosauc piecas lietas, ko sievietei nedarīt sava vīrieša labā

17 komentāri
Uģis Kuģis nosauc piecas lietas, ko sievietei nedarīt sava vīrieša labā
INSTAGRAM

“Meitenes, saturieties! Vīrieši, pasmaidiet!” šonedēļ ļaudis savā “Instagram” video blogā uzrunāja vēdiskais filozofs, attiecību konsultants un lektors Uģis Kuģis. Viņš izskaidrojis piecas lietas, ko sievietei nevajag darīt savam vīrietim.

Kā pirmo lietu Uģis Kuģis norāda centienus palīdzēt vīrietim finansiāli.

“Vīrietim lielākās grūtības, lielākais izaicinājums ir pelnīt naudu un veltīt to ģimenei. Tāpēc, meitenes, rēķinieties – ja jūs vīrietim sāksiet palīdzēt finansiāli, vīrietis sāks palikt slinks.

Nopelnītā nauda, ja jūs gadījumā strādāt, paliek pie jums – jūsu izdevumiem, jūsu vajadzībām. Vīrietim finansiāli nevajag palīdzēt, jo viņš ar laiku kļūs nekaunīgs,” dāmām iesaka attiecību eksperts.

Otrā lieta, ko eksperts iesaka atcerēties, ir – vīrietis no mīļotās negaida dārgas dāvanas.

”Tāpēc, meitenes, nevajag lauzīt galvu, ko savam vīrietim dāvināt. Vīrieši parasti paši nopērk sev dāvanas. Vīrieši zina, ka meitenes uzdāvina kaut ko fantastisku, un tas vairāk patiks jums, nevis viņam,” teic Uģis.

Tāpat viņš dāmas aicina ilgi neklausīties vīrieša žēlabās: “Jums vienmēr jāiemācās ieturēt pauzi. Tiklīdz vīrietis sāk stāstīt par savu problēmu, jūs viņam izrādāt līdzjūtību, ka jūs to saprotat, bet nežēlojiet viņu, neuzklausiet to ilgi, tāpēc ka vīrietis problēmas pārliks uz jums. Beigās vīrietis paies malā, un jūs paliksiet ar šo nastu un sāksiet to risināt.”

Žēlošanas vietā eksperts iesaka paglaudīt vīrietim galvu, pateikt: “Es tev, mīļais, ticu, tev viss izdosies. Tāpēc ej un cīnies! Tu esi spēcīgs tētis, ģimenes galva, uz priekšu!”

Nekad vīrietim nedodiet padomus un rekomendācijas ir ceturtais ieteikums, ko daiļajam dzimumam nedarīt veselīgās attiecībās.

“Es zinu, ka šodien ir ļoti moderni vīrieti pamācīt, bet, ja jūs mācīsiet vīrieti, kad viņš pats pieaugs, kad viņš sāks pieņemt lēmumus?” retoriski jautā Uģis un atzīst, ka stiprais dzimums mācās tikai no savām kļūdām.

”Piektais punkts – beidziet, sievietes, apgarot vīrieti! Sieviete nespēj apgarot vīrieti, tāpēc vīrietim ir ļoti grūti uzklausīt kaut ko no sievietes. Viņam vajag blakus kādu vīrieti, kas viņam parāda piemēru, kam viņš spēj sekot,” norāda Uģis.

”Meitenes, neapgarojiet savu vīrieti, klusībā kļūstiet pašas apgarotas! Un ar jūsu apgarotību vīrietis arī varēs izaugt. Bet nepārmeties, nemāciet viņu, dieva dēļ, beidziet “vīlēt” to, ka viņš tāds kā pārējie!

Tas ir jūsu vīrietim, viņš jums blakus tāds kļuva, jūs viņu tādu izveidojāt. Nevienai citai sievietei blakus viņš tāds nav kļuvis. Tāpēc saudzējiet mūs un lieciet mums pieaugt! tā Uģis.

View this post on Instagram

A post shared by Uģis Kuģis (@ugis.kugis) on

17 komentāri