Ugandas daiļavas izvēlas Latvijā ražotu apakšveļu

Pievienot komentāru
Ugandas daiļavas izvēlas Latvijā ražotu apakšveļu

Lauma Lingerie Kampalā svin savu pirmo gadu Ugandas tirgū, kuru vietējie franšīzes turētāji bija nolēmuši atzīmēt ar krāšņu modes skati saviem klientiem un vietējām slavenībām – tajā tika manifestēts daudzējādais sievietes skaistums un lieku reizi pierādīts, ka Lauma Lingerie veļa ir domāta ikvienai sievietei.

Lauma Lingerie zīmola seja Ugandā ir “Miss” Uganda skaistuma karaliene Silvija Namutebi (Sylvia Namutebi), kura, par spīti tam, ka ir jau 7 mēnešus bērniņa gaidībās, bija piekritusi būt vadītāja nozīmīgajam notikumam. Pasākumā viesiem tika rādītas aktuālākās modes veļas kolekcijas, kā arī peldkostīmi, kurus šajā īpašajā dienā lojālajiem klientiem bija iespēja iegādāties ar patīkamu Ziemassvētku atlaidi. Pasākuma apmeklētājus īpaši iepriecinošs bija vietējo zīmola pārstāvju paziņojums par jauna veikala atvēršanu tuvāko mēnešu laikā.
“Aizvadītais gads Kampalā mums ir rādījis, ka Ugandas dāmas novērtē īstu kvalitāti, un tieši šis fakts ir devis mums pārliecību par jauna veikala atvēršanu, kura atklāšanu svinēsim jau tuvākajā laikā. Ir jau zināms, ka veikalu atvērsim pavisam jaunā tirdzniecības centrā, kurš atrodas smalkajā Ntindas apkaimē, Kampalā.” Par lielo Lauma Lingerie veļas pieprasījumu un veikala atvēršanu Kampalā stāsta vietējais zīmola pārstāvis Sīsi Saetalu (Siisi Saetalu).
Kā jau minēts, Ugandas sievietes prot novērtēt Lauma Lingerie kvalitatīvos izstrādājumus – no tiem visvairāk iecienīta ir tieši koriģējošā un formējošā veļa. Pieprasītākie krūšturu modeļi Kampalā ir dažādi, taču ugandietes biežāk tos izvēlas ar D izmēra kausiņiem, savukārt pieprasītākie biksīšu modeļi ir Invisible un Lace no ērtajām Lauma Lingerie bāzes veļas kolekcijām. Jautāta par to, kā vērtē zīmola darbību Ugandas tirgū, Lauma Lingerie valdes priekšsēdētāja Linda Matisone atbild, ka šis reģions ir jauns un perspektīvs veļas tirdzniecībai, taču tajā pat laikā tas ir liels izaicinājums būt Ugandas tirgū. Ir liels prieks apzināties, ka Lauma Lingerie ir kļuvis par starptautiski atzītu zīmolu.

Foto