TV6 meitenes nav ar “pliku roku ņemamas”! Dāmu atmiņas par 1. aprīļa izjokošanu

Komentāri
TV6 meitenes nav ar “pliku roku ņemamas”! Dāmu atmiņas par 1. aprīļa izjokošanu
Foto: Toms Norde/Skaties.lv

Daudziem 1. aprīlis ir diena, kad savus tuviniekus vai draugus “pavilkt uz zoba” – visas dienas garumā atļauts ikvienam jokot un nejusties par to vainīgam! Tomēr TV6 mēneša meitenes nav ar vieglu roku ņemamas – dāmas atklāj, ka viņas nemaz tik viegli nevar izjokot.

Skaties.lv sazinājās ar TV6 mēneša meitenēm, lai uzzinātu, vai dāmas ir viegli “pavilkt uz muļķi” un ar ko viņām saistās pirmais aprīlis jeb joku diena.

TV6 marta meitene Anastasija Vāgnere atceras, ka vislielākā izjokošana notikusi vidusskolā – tagad meiteni vairs nevar tik viegli apmuļķot.

Anastasija Vāgnere

Anastasija Vāgnere
TV6 marta meitene

“Šo aprīļa dienu visvairāk varēja izjust skolas laikā, kad bija tādi joki, kā “tev tur kaut kas netīrs” vai “zirneklis lien tev pa kāju”, u.tml. Pēdējos gados ir klusums!”

“Es skolas laikā gaidīju joku dienu, jo pašai patika izjokot citus, bet tā nopietnāk, piemēram, pusi no dienas varēju tēlot, ka man kaut kas sāp līdz pārliecinos, ka “upuris” man notic,” atmiņās par skolas laikiem dalās Anastasija.

Anastasijas pavasara laimes formula – izlasi to šeit!

TV6 februāra dāmai Simonai Andersonei šogad joki mazi…

Simona Andersone

Simona Andersone
TV6 februāra meitene

“Man 1. aprīlis nav ļoti gaidīta diena vai lieli svētki, jo īpaši šogad. Tieši 1.aprīlī man skolā ir anatomijas eksāmens, un tas nu tiešām nav joks. Labs datums, cerams tikpat labi būs arī rezultāti!”

“Skolas laikā, jo īpaši pamatskolā, ja stundas iekrita 1.aprīlī, tad jau iepriekšējā vakarā gatavojos gan es, gan citi klasesbiedri, lai cits citu izjokotu. Tam, kuram vislabāk izdevies, tas jutās kā varonis! Skolā tas bija baigais tusiņš. Kā jau bērniem, patika jokoties visu dienu, arī mājās apmānīt ģimenes locekļus. Jo vairākus izjokoja, jo labāk!

Ar ko Simona nodarbojas ikdienā? Uzzini to šeit!

Gan jau kāds mani šogad izjokos, bet es speciāli negatavošos, vadīšos pēc sajūtām. Galvenais, lai joks ir gaumīgs un nav pārāk traks un biedējošs,” stāsta daiļā Simona.

Monika Marija Messinga, TV6 aprīļa meitene stāsta, ka viņai nekad nevienu neizdodas izjokot. “Varbūt ir kādi mazie jociņi tikai vārdu veidā, bet tādas lielas izjokošanas nav bijušas. Dažkārt mani kāds “paķer uz muļķi,” tomēr visaktuālāk tas bija pamatskolas klasītēs.”

Monika Marija Messinga

Monika Marija Messinga
TV6 aprīļa meitene

“Pagājušajā gadā publicēju “Swarm” aplikācijā, ka esmu lidostā un uzrakstīju tekstiņu “Attā, Latvija!” Daži noticēja! Mans draugs mani ikdienā vairāk “paķer uz muļķi”, nekā pirmajā aprīlī. Vispār mani ir grūti apmuļķot!”

Foto: daiļā Monika Marija

Lasi vēl