TV raidījumu un pasākumu vadītāja Anna Rozīte piedāvā savu raidījumu

0 Komentāru
TV raidījumu un pasākumu vadītāja Anna Rozīte piedāvā savu raidījumu
PRIVĀTAIS ARHĪVS

TV raidījumu un pasākumu vadītāja Anna Rozīte piedāvā jaunu “YouTube’ raidījumu ”Tuvāk sev ar Annu Rozīti”. Pirmajā raidījumā viesojusies un pieredzē dalījusies Kristīne Virsnīte, bet otrajā ciemos nāks jogas un TRE pasniedzēja Kristīne Brice.

”Es no sirds ticu, ja katrs no mums labāk sevi iepazīs, būs tuvāk sev, jo laimīgākā pasaulē mēs dzīvosim kopumā! Tāda arī ir galvenā šī raidījuma ideja!” Skaties.lv par raidījuma ideju stāsta Anna Rozīte.

Katra raidījuma uzmanības centrā ir viesis, kurš dalās savā pieredzē un zināšanās, praktiskos padomos, kas palīdz skatītājiem sev paņemt vērtīgus domugraudus, kas palīdz dzīvot harmoniskāku un veselīgāku dzīvi.

Pirmā raidījuma viešņa bija TV raidījumu vadītāja Kristīne Virsnīte, kura dalījās savā stāstā par divu mēnešu ceļojumu uz Āfriku ar vīru un diviem bērniem. Vēl bez stāstiem par šā ceļojuma grūtajām un priecīgajām dienām, par malārijas risku un vietējo cilvēku ikdienu, raidījumā Kristīne stāstīja arī par bailēm, kas parādās ceļā uz sapņiem, par uzdrīkstēšanos, par autismu, par to, cik priviliģēti mēs esam šajā pasaules malā.

Raidījumi skatāmi “YouTube” kanālā ”Tuvāk sev ar Annu Rozīti” katru otrdienu 18.00, sākot no 25. februāra.

Jau šodien otrais raidījums par stresu ar jogas un TRE pasniedzēju Kristīni Brici.

0 Komentāru