Turam īkšķus! Latvijas iedvesmojošākās vecmāmiņas dodas pārstāvēt valsti pasaules konkursos

2 komentāri
Turam īkšķus! Latvijas iedvesmojošākās vecmāmiņas dodas pārstāvēt valsti pasaules konkursos
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Jau tuvāko dienu laikā sešas iedvesmojošas Latvijas vecmāmiņas dodas uz Gruziju un Bulgāriju, lai pārstāvētu valsti starptautiskos konkursos. Kopā ar viņām – Latvijas vecmāmiņu konkursa dibinātāja Elita Drāke, kurai vienā no konkursiem ir svarīga misija.

”Jau 19. janvārī pārstāvēt Latviju uz kokursu ”Grandma Universe” dodas Sanita Lūse, kura nupat tika kronēta par 2019. gada vecmāmiņu. Kopā ar viņu startēt konkursā dodas arī ”Grandma Europe 2012” titula ieguvēja Stella Vilema.

Savukārt mēs, otra kompānija, jau trešdien izbraucam uz sieviešu konkursu ”World Rising stars” Gruzijā, kas norisināsies no 16. janvāra.

Uz Gruziju dodas Vera Loze, 2014. gada kroņa ieguvēja un 2015. gada ”Grandma World”, Vesta Prikula, 2018. gada titula ”Foto” ieguvēja, Tatjana Zavjalova, ”Foto 2014”, Iveta Skrastiņa – ”4. vicemiss 2019”, Viva Kvite – 1. vicemiss 2015.,” stāsta konkursa ”Vecmāmiņa” dibinātāja un ilggadējā organizatore Elita Drāke.

Arī viņa pati uz Gruziju dodas ar nopietnu misiju – Drāke ir konkursa nacionālā direktore.

Kā smejoties atklāj Drāke, mūsu dāmu dēļ pat mainīti konkursa noteikumi un par 10 gadiem paaugstināta dalībnieču vecuma robeža, jo mūsu vecmāmiņas ir tik satriecošas, ka viņām nav nekādu problēmu konkurēt ar jaunākām dāmām!

”Tas nav vecmāmiņu konkurss, bet konkurss sievietēm no 35 līdz 65, kas dzīvē ko sasniegušas, vai tas būtu bizness, vai kas cits, ar ko iedvesmot. Latvijas dalībnieču dēļ paaugstināta vecuma robeža – mūsu dāmas pierādījušas, ka iedvesmojošām sievietēm nav vecuma robežu,” sajūsmā Drāke.

Skaties.lv novēl mūsu dāmām izcilus panākumus konkursos!

Ikviena Latvijas vecmāmiņa var tikt pie šādas unikālas pieredzes! Piesakies konkursam ”Vecmāmiņa 2020” un piedzīvo neaizmirstamu gadu! Pieteikšanās ŠEIT!
2 komentāri