Komentāri

Bērni ir mūsu spogulis. Šķiet, šo patiesību neviens neapstrīdēs. Rakstā redzamais video pārspēs visus priekšstatus par to, cik ļoti bērni novēro un piefiksē, kā vecāki savā starpā sarunājas.

Vispārēju sajūsmu kaimiņvalsts sociālajos tīmekļos ir izpelnījies video, kurā redzams, kā četrgadīgs puika aizrāda, ka mamma uz viņu par daudz kliedz. Mamma dēlam saka, ka viņš neklausa, savukārt mazais prātvēders pieauguša cilvēka intonācijā atbild: “Nepārtrauc mani visu laiku! Tu visu laiku mani pārtrauc… Ja tu ar mani šādi runāsi, es vispār ar tevi nedraudzēšos…” “Mīļā, labā mamma. Nekliedz, nebļauj uz mani… Runā mierīgi…”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Īstenībā brīnums, kā zēna mamma, var noturēties nesmējusies. Noskaties video!

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl