Komentāri

Bērni ir mūsu spogulis. Šķiet, šo patiesību neviens neapstrīdēs. Rakstā redzamais video pārspēs visus priekšstatus par to, cik ļoti bērni novēro un piefiksē, kā vecāki savā starpā sarunājas.

Vispārēju sajūsmu kaimiņvalsts sociālajos tīmekļos ir izpelnījies video, kurā redzams, kā četrgadīgs puika aizrāda, ka mamma uz viņu par daudz kliedz. Mamma dēlam saka, ka viņš neklausa, savukārt mazais prātvēders pieauguša cilvēka intonācijā atbild: “Nepārtrauc mani visu laiku! Tu visu laiku mani pārtrauc… Ja tu ar mani šādi runāsi, es vispār ar tevi nedraudzēšos…” “Mīļā, labā mamma. Nekliedz, nebļauj uz mani… Runā mierīgi…”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Īstenībā brīnums, kā zēna mamma, var noturēties nesmējusies. Noskaties video!

Video

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl