Komentāri

Bērni ir mūsu spogulis. Šķiet, šo patiesību neviens neapstrīdēs. Rakstā redzamais video pārspēs visus priekšstatus par to, cik ļoti bērni novēro un piefiksē, kā vecāki savā starpā sarunājas.

Vispārēju sajūsmu kaimiņvalsts sociālajos tīmekļos ir izpelnījies video, kurā redzams, kā četrgadīgs puika aizrāda, ka mamma uz viņu par daudz kliedz. Mamma dēlam saka, ka viņš neklausa, savukārt mazais prātvēders pieauguša cilvēka intonācijā atbild: “Nepārtrauc mani visu laiku! Tu visu laiku mani pārtrauc… Ja tu ar mani šādi runāsi, es vispār ar tevi nedraudzēšos…” “Mīļā, labā mamma. Nekliedz, nebļauj uz mani… Runā mierīgi…”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Īstenībā brīnums, kā zēna mamma, var noturēties nesmējusies. Noskaties video!

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl