2 komentāri

Nav jābūt neirologam vai psihologam, lai saprastu, ka mūzika spēj būtiski ietekmēt mūsu garastāvokli. Šoreiz zinātnieki nākuši klajā ar ko ļoti satraucošu un aizraujošu.

Zinātnieki ir izpētījuši un noskaidrojuši, ka viena dziesma spēj samazināt trauksmes līmeni un spēj palīdzēt cilvēkiem ātrāk iemigt. Dziesma, ko zinātnieki atklāja, sauc Weightless, ko izpilda Marconi Union. Dziesmā ir dzirdama viegla harmonija, maigi zvani un lēni nomierinoši ritmi, kas spēj iejusties vienā ritmā ar sirdsdarbību un palīdzēt relaksēties. Mūzikas skaņas atgādina nedaudz terapiju vai SPA centra apmeklējumu. Kā skan šī dziesma, skaties turpmāk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl