Komentāri
Tu neticēsi, cik labs ir šis zaļais brīnumlīdzeklis sejai un matiem!

Ja vēl meklē savu īsto un vienīgo skaistuma formulu, tad neuztraucies, tagad tu to esi atradusi! Uzzini, kā izmantot alveju un citronu, lai atbrīvotos no pinnēm, kā arī izveido savu matu masku!

Alvejas želeja palīdz atbrīvoties no pinnēm, kā arī melnajiem punktiem uz sejas, savukārt maska noderēs gadījumā, ja tavi mati ātri taukojas.

Tev nepieciešams:

  • 1/2 citrona sulas
  • 2 alvejas lapas vai aptiekā iegādājamā želeja

Ar asu nazi pārgriez alvejas lapas, lai iegūtu želeju. Pēc tam iegūtajam gelam pievieno citronu sulu un to visu sablenderē apm. 1 minūti. Uzklāj uz tīras sejas ādas, kā arī mitros matos pēc to mazgāšanas.

Foto: brīnumainā alveja

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl