Tu kaitē savai veselībai! Vārdi un izteicieni, kurus ikdienā nedrīkst lietot

1 komentārs
Tu kaitē savai veselībai! Vārdi un izteicieni, kurus ikdienā nedrīkst lietot
Foto: freeimages.com

Ne velti mēdz teikt: domā, ko runā. Jo apzināti vai neapzināti izteiktie vārdi, tāpat kā domas, mēdz materializēties. Tiem piemīt enerģija. Ikdienā mēs izrunājam virkni vārdu un teicienu, kas ļoti negatīvi ietekmē mūsu dzīvi. Mēs neapzināti izsakām dažādas frāzes, nedomājot par sekām. Rezultātā smadzenes sūta pašas sev signālu un “iedarbina” iznīcinātājmehānismu.  

Lūk, saraksts, kādus vārdus un frāzes būtu vēlams steidzami izslēgt no savas leksikas.

No svešvalodas aizgūtais, bet ļoti, ļoti bieži lietotais ”Neko jau sev…”

Foto: freeimages.com

Foto: freeimages.com

Apdomā šo frāzi. Īstenībā, mēs sakām: “Sev nevajag neko”, un tādējādi piesaistām sev nabadzību. Laižot ”apgrozībā” šos vārdus, tu sūti ”pieprasījumu” Visumam, ka tev nekas nav vajadzīgs. Ne veselība, ne darbs, ne mīlestība, ne labklājība, ne nauda…nekas, bet pēc tam brīnies, kāpēc nekā nav…..

Ko sacīt tā vietā? – Nu tas ir….! Vai : Oho! Sliktākā gadījumā no citas svešvalodas aizgūto – Wow!!!

Uz tavu veselību!

Ar šo frāzi mēs it kā atdodam savu veselību otram: Še, ņem manu veselību.

Ko sacīt? Kad tev atbild: Paldies! Atbildi: Lai iet labumā!

Es mēģināšu, centīšos

Bet tikai mēģināsi, centīsies, nevis paveiksi… ar šim vārdiem tu sniedz Visumam informāciju, ka visu laiku strādāsi bez jēgas un rezultāta.

Ko sacīt? Esmu priecīga pakalpot…Labprāt izpildīšu …

Es gribu novājēt

Foto: freeimages.com

Foto: freeimages.com

Darbības vārds no vārda “vājš.”  Tu it kā pasaki, ka gribi kļūt vāja t.i. slikta. Zemapziņa tev neļauj tādai kļūt, līdz ar to liekais svars neatkāpjas.

Kā aizvietot?  Es gribu zaudēt svaru. Es gribu kļūt slaidāka…

Apriebies līdz nelabumam

Šī frāze, kā arī līdzīgas – Viss apnicis līdz nelabumam. Man tas viss ir apnicis ”līdz vēmienam” noskaņo tevi  uz negatīvo, un var radīt problēmas kuņģa – zarnu traktā. Šie vārdi var izraisīt arī psihiskos traucējumus un neiroloģiskas kaites.

Ko sacīt? Man nepatīk…mani neinteresē, es nevēlos to darīt…

Es to negribu redzēt!

Foto: freeimages.com

Foto: freeimages.com

Kā arī līdzīgas frāzes: Bail skatīties, Es neticu savām acīm… utml. Šie izteicieni var ieprogrammēt redzes pasliktināšanos. Līdzīgi ir ar: Es negribu to  dzirdēt! Vai : Man sirds stājas….

Šie teicieni, ar kuru palīdzību vēlamies trāpīgāk izteikties, patiesībā negatīvi ietekmē mūsu veselību. Tikko kā mēs pieminam kādu savu ķermeņa daļu, orgānu ar negatīvu nozīmi, tā uzreiz ”dodam startu” konkrētai slimībai.

1 komentārs