”Tu esi ļauna, jo nesamaksā manus parādus.” Linda Mūrniece par saņemtajiem pārmetumiem

51 komentārs
”Tu esi ļauna, jo nesamaksā manus parādus.” Linda Mūrniece par saņemtajiem pārmetumiem
INSTAGRAM

Uzņēmēja, iedvesmojošā personība Linda Mūrniece pēc divu mēnešu ilgas laulības jau atkal bauda brīvas sievietes statusu. Linda publisko motivējošas pārdomās, gan aicinot citas dāmas nepadoties, gan parādot, kā jūtas.

Šoreiz uzņēmēja dalījusies pārdomās par internetā saņemtajiem pārmetumiem, kas parāda, ko citi no viņas vēlas.

Linda Mūrniece atradusi veidu, kā saprast, ko privātajā dzīvē dara nepareizi

“Tu esi muļķe, jo gribi izglābt pasauli. Tu esi ļauna, jo nesamaksā manus parādus. Tu esi nožēlojama, jo nestrīdies ar…

Posted by Linda Mūrniece on Otrdiena, 2021. gada 2. februāris

Linda Mūrniece un Agris Freibergs pārtrauc draudzību un likvidē mīlas pierādījumus

”Tu esi muļķe, jo gribi izglābt pasauli. Tu esi ļauna, jo nesamaksā manus parādus. Tu esi nožēlojama, jo nestrīdies ar mani par politiku. Tu esi debila, jo negribi iet ar mani uz randiņu,” ierakstu sociālajā tīklā ”Facebook” iesāk Linda.

Aicinājums uz randiņu iet roku rokā ar gramatikas kļūdām.

Tiek pārmesta arī neiecietība, jo Lindai nepatīk, ka viņai zvana ”Facebook”. Īpaši, ja šie zvani tiek veikti trijos naktī.

”Tu esi neglīta, jo tev nav 18. Tu esi resna, jo man tā liekas. Tu nekad nebūsi laimīga, jo negribi atbraukt palikt pa nakti manā istabā mammas Skrundas mājā. Tu esi stulba, jo… vienkārši esi,” saņemtās vēstules apkopo Linda.

Neiztikt bez pārmetumiem par apprecēšanos un šķiršanos, pārmetumiem par smaidīšanu un nesaprašanu, kā Linda spēj nomaksāt kredītus.

”Tu raksti savas pārdomas publiski? Tu neesi gudra. Esi resna. Tev ir kaķis? Šausmas, kā viņš tevi pacieš? Nē. Šis nav murgs. Tā ir realitāte, ikdiena, apvienota vienā garā citātā no visiem saņemtajiem. Paralēlā pasaule, kura ielien manā dzīvē un noteikti katra dzīvē, kam dzīve notiek.

Es dzīvoju. Sasniedzu vairāk kā varētu vēlēties. Zaudēju daudz. Ilgojos, skumstu, mīlu. Ceru, ka mani mīl. Atbalstu, palīdzu, raudu, smejos. Un pasaku paldies katram, kurš domās ir blakus,” rezumē Linda.

Uzņēmēja domā, ka īstā dzīve ir būt līdzās, apskaut, pateikt stiprus vārdus un domāt līdzi. Pārējam nav nozīmes, lai gan dažkārt tam pievēršamies.

”Par neveiksminiekiem, kas mūs zaudējuši. Un par laimīgajiem, kas mūs satiks.” Linda Mūrniece dalās pārdomās

51 komentārs