Komentāri
Tu būsi šokēta. Uzzini, kāds ir jaunākais fitnesa “trends”

Amerikā lielu popularitāti gūst ne tikai Star Wars jaunākā filma The Force Awakens, bet arī jaunākais fitnesa drudzis – cīnies kā džedajs.

Ietekmējoties no jaunākās Zvaigžņu karu filmas, fitnesa centrs Ņujorkā piedāvā nodarbības, kurās izmanto Zvaigžņu karu radītos gaismas zobenus, kā fitnesa instrumentus. Tā nav aizrautība, skatoties tikai filmas, ir jābūt arī darbībai. Šis ir lielisks veids, lai pašas varam sevi padarīt par kādu no Zvaigžņu karu tēliem. Tu vari būt jebkāda aktīvā dzīvesveida piekritēja, bet bez piedzīvojuma un cīņas gara, tavas pavadītās stundas, parastā fitnesa klubā nebūs lietderīgas.
Džedaju fitnesa centra instruktors Daniels Reizers norāda, ka, darbojoties ar gaismas zobenu, tiek nodarbināti visu grupu muskuļi. Ievērojot kustības un instruktora norādījumus, pareizi tās izpildot, tiek vingrināta mugura, rokas, kājas un sprands. Cilvēkiem tiek dota reāla iespēja iejusties galveno tēlu lomā, kas padara šo procesu jautrāku un pozitīvāku.
Vai tu mēģinātu iejusties kādā no Zvaigžņu karu tēliem un izmēģinātu fitnesa nodarbības, kurās tiek izmantoti gaismas zobeni un filmas galvenās cīņu epizodes?

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl