Tu būsi šokēta. Uzzini, kāds ir jaunākais fitnesa “trends”

Komentāri
Tu būsi šokēta. Uzzini, kāds ir jaunākais fitnesa “trends”

Amerikā lielu popularitāti gūst ne tikai Star Wars jaunākā filma The Force Awakens, bet arī jaunākais fitnesa drudzis – cīnies kā džedajs.

Ietekmējoties no jaunākās Zvaigžņu karu filmas, fitnesa centrs Ņujorkā piedāvā nodarbības, kurās izmanto Zvaigžņu karu radītos gaismas zobenus, kā fitnesa instrumentus. Tā nav aizrautība, skatoties tikai filmas, ir jābūt arī darbībai. Šis ir lielisks veids, lai pašas varam sevi padarīt par kādu no Zvaigžņu karu tēliem. Tu vari būt jebkāda aktīvā dzīvesveida piekritēja, bet bez piedzīvojuma un cīņas gara, tavas pavadītās stundas, parastā fitnesa klubā nebūs lietderīgas.
Džedaju fitnesa centra instruktors Daniels Reizers norāda, ka, darbojoties ar gaismas zobenu, tiek nodarbināti visu grupu muskuļi. Ievērojot kustības un instruktora norādījumus, pareizi tās izpildot, tiek vingrināta mugura, rokas, kājas un sprands. Cilvēkiem tiek dota reāla iespēja iejusties galveno tēlu lomā, kas padara šo procesu jautrāku un pozitīvāku.
Vai tu mēģinātu iejusties kādā no Zvaigžņu karu tēliem un izmēģinātu fitnesa nodarbības, kurās tiek izmantoti gaismas zobeni un filmas galvenās cīņu epizodes?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Lasi vēl