Tu būsi šokā, ko par tevi liecina apģērba krāsa

0 Komentāru
Tu būsi šokā, ko par tevi liecina apģērba krāsa

Sievietes varam iedalīt divās grupās: tās, kuras iepriekšējā vakarā rūpīgi plāno nākamās dienas apģērbu, krāsu salikumu un aksesuārus, un ir sievietes, kuras, pieceļoties no rīta, paķer pirmo drēbju gabalu, ko ierauga skapī. Tie, kuri saka, ka krāsai nav nozīmes, maldās. Krāsas spēj ietekmēt pārējo cilvēku uztveri un galu galā radīt pirmo iespaidu.

  • Melns – ja tavā drēbju skapī pārsvarā dominē melnās krāsā apģērbs, neuztraucies, jo melna krāsa vienmēr un uz visiem laikiem būs modes krāsa. Melnas krāsas nēsātājas var lepoties ar izsmalcinātību un stabilitāti privātajā dzīvē. Parasti šīs krāsas sievietes ir ar personību un stingru raksturu, kas nebaidās paust savu viedokli.
  • Balts – baltā krāsā ir visas nevainības krāsa. Sievietes, kuras ikdienā nēsā apģērbus, darinātus baltā krāsā, ir vienkāršas, jūtīgas un godīgas. Tomēr, izvēloties šo toni, jābūt uzmanīgām un jāpārdomā, vai apģērbs netiks novārtīts.
  • Sarkans – šī krāsa raksturo seksapīlas un uzmanības centrā esošas sievietes. Sarkanā krāsa norāda uz bagātību, kaisli un drosmi. Sarkanā krāsa piešķir asumiņu un raksturo sievieti kā pašpārliecinātu. Šo krāsu ieteicams izvēlēties sievietēm, kuras vēlas izcelties un būt pamanāmas. Ar sarkanās krāsas izvēli jābūt uzmanīgām, jo dažkārt tā var maldināt, sniedzot informāciju par pārāk uzmācīgu personību.
  • Zils – ģimenes krāsa, kas raksturo sievieti kā uzticamu personu. Zilā krāsā tērpusies sieviete ir pacietīga un mierīga. Šīs krāsa cienītājas bieži cīnās ar nogurumu, bet nekad neatteiks un būs līdzjūtīgas. Zilais tonis raksturo sievieti, kas vēlas, lai visapkārt būtu miers. Jānorāda, ka zilā krāsa ir lieliska izvēle, dodoties uz darba interviju.
  • Violets – sievietes šādas krāsas apģērbā ir ar spēcīgu intuīciju un iztēli. Šī krāsa norāda, ka sieviete ir toleranta un pozitīvi noskaņota. Violetos toņus bieži varam manīt augsto aprindu pasākumos un garīdznieku tērpos. Jāatceras, ka no violetā toņa jāizvairās sievietēm, kurām ir pāri 35 gadiem, jo šī krāsa var radīt asociācijas ar vecmeitas dzīvi.
  • Zaļš – sievietes, kuras izvēlas tērpties zaļajos toņos, rada brīvības gaisotni. Zaļā krāsa ir dzīvības krāsa, un sievietes, kuras ir šīs krāsas mīļotājas, ir enerģiskas un prieka pilnas. Dažkārt zaļais tonis var norādīt uz pārāk lielu spēku demonstrāciju.
  • Rozā – šī krāsa apģērbā liecina, ka sieviete ir gatava mīlēt un ir apveltīta ar lielisku humora izjūtu. Tā stāsta, ka sieviete ir sievišķības un maiguma personība. Arī šī krāsa var būt maldīga, jo sieviete var tikt asociēta ar vieglprātību. Nav ieteicams rozā apģērbā doties uz darba interviju, jo darba devējs var padomāt, ka tu nevēlies strādāt.
  • Pelēks – dabiskums un noslēpumainība raksturo šīs sievietes. Pelēkā krāsa palīdz maskēties un paslēpties no apkārtējās pasaules, lai gan pēdējos gados tieši pelēki naturālie toņi tiek uzskatīti par modes “trendu”. Sieviete pelēkā apģērbā rada gudras un ar zināšanām bagātas sievietes statusu.
  • Dzeltens – šī krāsa liecina, ka sieviete ir dzīvespriecīga un vienmēr ir gatava sarunai. Šīs sievietes ir modras un ir aktīvā dzīvesveida piekritējas. Sievietes izstaro optimismu un apņēmību sasniegt savus mērķus. Dzeltena krāsa, tāpat kā sarkanā, palīdz sievietei izcelties uz apkārtējo fona.
  • Brūns – zemes tonis. Sievietes, kuras ir brūnā toņa piekritējas, ir siltas un mātišķas. Tās rada drošības sajūtu. Arī šī krāsa palīdz maskēties un paslēpties no apkārtējo iegribām.

FOTO: kādu krāsu apģērbus izvēlas slavenības

0 Komentāru