2 komentāri
Tu būsi pārsteigta, ko var iegādāties Rīgas intīmpreču veikalā

Pagājušajā gadā pasauli, galvenokārt sievietes, satricināja filma 50 Greja nokrāsas. Gan jau ka visas reiz esam aizdomājušās, ak, es arī gribu savu Greju – izskatīgu, seksapīlu, rotaļīgu un noslēpumiem bagātu.

Nav noslēpums, ka ilgas pēc kārtīgās mīlas ir bijušas neveiksmīgas un nebaudāmas. Bet nav pamata uztraukumam. Arī Latvijā ir cilvēki, kas spēs tevi iekustināt un iziet cauri savai komforta zonai, un apmeklēt intīmpreču veikalu. Tas nav nekas nosodāms un slikts, tas ir dabisks un vajadzīgs process jebkurai sievietei. Baudas gūšana, kā gan bez tās mēs varētu dzīvot. Tirpiņas, sasprindzinājums un zosāda – tas taču ir kaislīgi. Nodarbojoties ar seksu, zaudējam arī liekās kalorijas un nevajadzīgo, sakrāto stresu. Bet kā iesācējām, nezinot neko par draiskajām spēlītēm, ko mēs varētu meklēt intīmpreču veikalā? Tur tu vari atrast pilnīgi visu, arī sava sapņu vīrieša Greja seksa rotaļlietas. Lai nedaudz tevi iedrošinātu un parādītu, kāda ir seksuālā pasaule, runājam ar veikala Sexy Style veikala vadītāju Artūru Hasanovu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kas ir jūsu galvenā auditorija. Sievietes vai vīrieši galvenokārt dod priekšroku intīmpreču veikala apmeklēšanai?

Apmeklē galvenokārt puse uz pusi. Varam sadalīt apmeklētājus trīs lielās daļās. Tās ir sievietes, vīrieši un pārīši. Ļoti būtiski ir tas, ka sieviete lielākoties, gandrīz 80% pieņem lēmumu par to, kas attiecīgi ir vairāk nepieciešams viņai, vairāk interesē.

Foto: Skaties.lv

Kas ir tā prece, ko visvairāk pērk sievietes?

Sievietēm ir divas lielas kategorijas – viena no tām ir erotiskie apģērbi, kas ir ne tikai seksīga apakšveļa, bet arī lomu spēļu kostīmi un citas lietas, savukārt otra kategorija dod priekšroku vairāk seksa rotaļlietām, ne tikai vibratoriem, bet arī dažādām pātagām.

Vai ir bijis kāds kuriozs un pāru īpašās vēlmes, kuras jūs ir samulsinājušas?

Katru dienu katrs cilvēks, kurš atnāk, ir īpašs. Viss ir atkarīgs no cilvēka un viņa iekšējām vēlmēm, cik daudz viņš ir gatavs atvērties. Principā katru dienu ir kāds aizrautīgs stāsts, jo cilvēkiem pieeja pie dažādām lietām ir tik dažāda, ka to ir pat grūti iedomāties un to uztvert ir ļoti interesanti. Vispār jau mērķis visiem pāriem un cilvēkiem ir viens – gūt baudu.

Foto

Minējāt, ka visiem mērķis ir viens – gūt baudu. Kas tad ir šis baudas instruments, ar ko sievietes var gūt papildu baudu, nesaņemot to tikai no vīrieša?

Viena lieta ir, ko vīrieši iedomājas, un otra lieta ir tā, ko sievietes parasti vēlas saņemt. Tas ko vīrieši iedomājas – viņi nopērk kaut kādu ierīci, pasniedz to mājās un gaida, kad notiks sprādziens. Bieži tas nenotiek, bet dažkārt tā mēdz gadīties. Savukārt sievietēm parasti gribas saņemt vīrieša mīlestību Lieliska dāvana pie pildītu vakaru, tādu, kas neatkārtojās katru dienu. Viņai gribas, lai viņai uzdāvina ziedus, paštaisītas vakariņas, kas spēj aizkustināt. Arī masāža ir lieliska dāvana. Masāža, kas tālāk savu ceļu var turpināt erotiskā veidā, pāraugot jau par aizraujošu un kaislīgu seksu. Pluss tam visam ir sveču gaisma un glāze vīna. Kad tas viss ir iededzies romantiskā gaisotnē, tas var pāraugt par ļoti intīmu procesu.

Jūs piedāvājat arī slavenās filmas 50 Greja nokrāsas preces. Vai ir bijušas klientes, kuras nāk ar konkrēto jautājumu – man vajag visu, ko esmu redzējusi šajā filmā?

Īstenībā ir ļoti daudz šādu sieviešu. Godīgi sakot, ne tikai sievietes, bet pāri, kuri dod šādam dzīvesstilam priekšroku. Sievietes parasti ir tās, kuras pielauž savu vīrieti doties uz veikalu un paskatīties, visu ko acis kāro. Protams, vīrieši saprot, ka filma ir tik ļoti piesātināta, bet tas neattur un nav šķērslis iegadāties tās lietas, ko pāri vēlas, kas ir izmantotas filmā. Pāriem parasti nav konkrētu lietu, tur aiziet viss. Viss, kas ir pieejams. Sāk parasti ar vienu lietu, ko Grejs ir izmantojis filmā, un tālāk jau tas pāriet azartā. Forši ir tas, ka visas šīs preces ir ar sava veida sajūtas radīšanu, uz iepakojuma ir  filmas citāts, kas mēdz aizkustināt un iedrošināt sievietes.

Video: Sokolovs par seksu

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl