Trīs seksa pozas, kas var izraisīt vīrieša dzimumlocekļa lūzumu

1 komentārs
Trīs seksa pozas, kas var izraisīt vīrieša dzimumlocekļa lūzumu
Foto: Flickr.com

Seksuālajai pozai vienmēr ir noteicošā loma, lai gūtu baudu. Lai arī sekss ir aizraujošs process un tas padara dzīvi krāsaināku, sievietēm ir jābūt vērīgām un uzmanīgāk jāizvēlas seksa pozas, lai izvairītos no nelaimes, kas var ietekmēt seksuālo dzīvi arī turpmāk.

Dzimumlocekļu lūzumi ir tikpat aktuāla tematika, kā parastie ikdienas nelaimes gadījumi.

  • Ja vēlies pasargāt savu vīru, draugu vai mīļāko no locekļa lūzuma, kas nebūt nav priekpilns process, iegaumē, ka viena no populārākajām pozām – cowgirl jeb meitene augšpusē, var radīt locekļa lūzumu. Lai arī šī poza ir ļoti populāra baudas gūšanai, pirms dari, padomā, vai ir vērts zaudēt arī tavu labāko draudziņu.
  • Ja esi filmas Greja piecdesmit nokrāsas fane, tad arī poza doggystyle –  suņu poza – var radīt nelielas problēmas. Varbūt šajā pozā esi uzmanīga un nebaidies partnerim pateikt, lai seksuālais akts notiek rāmi lēnām, nekā ierasti. Arī tā vari nonākt pie baudas gūšanas, nekaitējot partnerim un viņa draudziņam. Šeit lieliski iederēsies teiciens – kas lēni nāk, tas labi nāk.
  • Lielās krūšu īpašnieces, lai arī cik neķītri tas nebūtu, izvairāties no pērļu kaklarotas pozas jeb loceklis saspiest starp krūtīm. Tas skan neticami, bet arī šāda veida seksuālā darbība var radīt locekļa lūzumu.

Lai izvairītos no negaidītām situācijām, būtiski ir pārdomāt par vietu, kur vēlies nodarboties ar seksu. Neizvēlies šauru automašīnu vai lifta telpu, kurā ir maz vietas, arī tādā veidā vari palīdzēt negūt traumas.

1 komentārs