Komentāri
Trīs pašmāju aktrišu padomi svētkiem un lieliskam izskatam!
Publicitātes foto

Decembris daudziem asociējas nevis ar mierīgiem, siltiem svētkiem, bet gan lielu skriešanu, jo jāsteidz iepirkt mīļajiem dāvanas, kuras likt zem eglītes, kā arī jāpabeidz iesāktie darbiņi, lai gadu var noslēgt un nākamo iesākt uz “baltas lapas”. Tāpēc, lai nepazustu šajā lielajā skrējienā, jautājām mūsu pašu aktrisēm padomus šim vētrainajam laikam.

Leģendārā Dailes teātra aktrise, seriāla “UgunsGrēks” Lidijas tēla atveidotāja Olga Dreģe aicina rūpēties par savu izskatu un tēlu jebkuros apstākļos. “Par savu tēlu ir jārūpējas, un ne vienmēr pietiek ar to, ko piešķir teātris vai filmēšanas laukumā. Jau gadiem ik pa laikam iegriežos ”humpalās” un paskatos, varbūt kaut kas noder arī Lidijas tēlam,” Latvijas populārākā seriāla aizkulises atklāj Āboliņu ģimenes galvas atveidotāja. ”Viss ir katra paša ziņā. Ja par sevi nerūpēsies, kurš tad cits to darīs?”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Olga Dreģe iepērkas ”humpalās”! Lasi vairāk!

Foto: lieliskā Olga Dreģe vienmēr neatvairāma

Seriālu “Šķiršanās formula” un “Viņas melo labāk” zvaigzne Ieva Florence aicina vairāk laika pavadīt kopā ar mīļajiem un pateikt “paldies”: “Palīdziet saviem tuvajiem, ieprieciniet, iedvesmojiet, izdariet ko labu otra labā, viņam pašam nezinot. Tā var būt saruna, pastaiga, vārds, dziesma, kompliments, kāds nieks, pārsteigums, prieks ar ko dalies! Pasakiet “paldies”! Domāsim viens par otru.”

Lasi interviju ar Ievu!

Foto: Ieva Florence kanāla TV3 seriālos

Savukārt, aktrise Marija Linarte, kuru pazīstam kā uzreiz divu lomu – dvīņu māsu Kristas un Sandijas – atveidotāju jau pieminētajā seriālā “UgunsGrēks”, aicina svētkos nolikt malā telefonus, kā arī padomāt nedaudz par sevi: “Dāvanas svētkos dāvināt nevis pēc ”tam jau nu ļoti vajag” principa, bet ”šim es gribu uzdāvināt šo” un ”tam es negribu dāvināt neko” principa.” Jaunā aktrise arī šajā jautājumā aicina padomāt gan par sevi, gan par savu maciņu.

Spied šeit un uzzini Marijas padomus skaistiem Ziemassvētkiem!

Foto: Marija Linarte seriālā “UgunsGrēks”

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl