Komentāri
Trīs māsas saņēmušas 75 000 (!) mārciņu vērtas dāvanas, publicējot bildes Instagramā

Trīs māsas – Lūsija (28), Sofija (26) un Steicija (25) – atklājušas, ka tikai no fotogrāfiju publicēšanas vien vietnē Instagram saņēmušas dāvanas 75 000 (!!!) mārciņu apmērā no pilnīgiem svešiniekiem.

Meitenēm pieder skaistumkopšanas salons Sentolbansā, Apvienotajā Karalistē. Visas trīs māsas saņēmušas tādas dāvanas kā dizaineru apavus, rokassomiņas, Apple produkciju, ekskluzīvu kosmētiku no pilnīgiem svešiniekiem, kas jūsmo par māsu skaistumu vietnē Instagram. Viena no māsām atzīst, ka neko sliktu tajā nesaskata. Viņa sevi un māsas uzskata par tām, kas šo vīriešu ikdienu padara gaišāku. Lūsija, vecākā māsa, atzīst, ka, viņasprāt, šiem vīriešiem nav skaistas dāmas pie sāniem, kuru lutināt, tāpēc, lai apmierinātu savu pašapziņu, viņi izvēlas dāvināt dāvanas mums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr arī skaistajam ir neglītā puse. Ir vīrieši, kuri izseko dāmas un pēta, kā viņas darbojas salonā. Ir tikusi iesaistīta pat policija, tomēr tādi gadījumi ir ļoti reti.

Foto: trīs māsiņas, kas priecājas par ikvienu dāvaniņu

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl