Komentāri
Trīs bruņurupuči – spēcīgs talismans, kas piesaista naudu, pārticību un stabilitāti
Foto: visualhunt.com

Bruņurupuci kā ļoti labdabīgu dzīvnieciņu pazīstam jau kopš bērnības – gudru un labsirdīgu grāmatu un multfilmu varoni. Izrādās, pateicoties savām  ”iedzimtajām” rakstura īpašībām, bruņurupucis ir arī populārs talismans – figūriņa, kas rūpējas par sava īpašnieka pārticību, veiksmi un karjeru. Turklāt talismanā nav vis viens, bet gan veseli trīs bruņurupuči, kuri stāv viens otram uz muguras.

Cipars trīs šajā amuletā simbolizē trīs paaudzes. Tāpēc tā labvēlīgā iedarbība būs jūtama vairāk mājās, kurās kopā dzīvo vecvecāki, vecāki un bērni. Trīs bruņurupuču talismans ”strādā” lēnām, pakāpeniski, bet jūtami. Sākot ar sīkumiem (maziem papildu ienākumiem, algas pielikumiem, prēmijām) ģimenē finansiālā situācija uzlabojas, līdz sasniedz stabilu labklājību.

Foto: pexels.com

Foto: pexels.com

Ķīniešu gudrība vēsta, ka bruņurupucis ir radījums, kurš cilvēkus “iepazīstinājis” ar skaitļiem un rēķināšanu.

Trīs bruņurupuču figūriņa ir jātur mājas ziemeļu daļā, tad tas visvairāk spēs palīdzēt saimniekiem iegūt pārticību, finansiālu labklājību, kā arī sargās ģimenes pavardu. Atceries – talismanu nedrīkst likt guļamistabā! Tam vieta vislabāk ir dzīvojamajā istabā vai hallē.

Lasi vēl