Komentāri
Trīs bruņurupuči – spēcīgs talismans, kas piesaista naudu, pārticību un stabilitāti
Foto: visualhunt.com

Bruņurupuci kā ļoti labdabīgu dzīvnieciņu pazīstam jau kopš bērnības – gudru un labsirdīgu grāmatu un multfilmu varoni. Izrādās, pateicoties savām  ”iedzimtajām” rakstura īpašībām, bruņurupucis ir arī populārs talismans – figūriņa, kas rūpējas par sava īpašnieka pārticību, veiksmi un karjeru. Turklāt talismanā nav vis viens, bet gan veseli trīs bruņurupuči, kuri stāv viens otram uz muguras.

Cipars trīs šajā amuletā simbolizē trīs paaudzes. Tāpēc tā labvēlīgā iedarbība būs jūtama vairāk mājās, kurās kopā dzīvo vecvecāki, vecāki un bērni. Trīs bruņurupuču talismans ”strādā” lēnām, pakāpeniski, bet jūtami. Sākot ar sīkumiem (maziem papildu ienākumiem, algas pielikumiem, prēmijām) ģimenē finansiālā situācija uzlabojas, līdz sasniedz stabilu labklājību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Foto: pexels.com

Foto: pexels.com

Ķīniešu gudrība vēsta, ka bruņurupucis ir radījums, kurš cilvēkus “iepazīstinājis” ar skaitļiem un rēķināšanu.

Trīs bruņurupuču figūriņa ir jātur mājas ziemeļu daļā, tad tas visvairāk spēs palīdzēt saimniekiem iegūt pārticību, finansiālu labklājību, kā arī sargās ģimenes pavardu. Atceries – talismanu nedrīkst likt guļamistabā! Tam vieta vislabāk ir dzīvojamajā istabā vai hallē.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl