Triki un ieteikumi, lai krūštura valkāšana būtu patīkama un ērta

Komentāri
Triki un ieteikumi, lai krūštura valkāšana būtu patīkama un ērta

Mūsu sajūtas, kas saistās ar veļu, bieži vien ir ļoti intīmas un savas domas par to mēdzam paturēt pie sevis. Iespējams, tieši tas ir iemesls, kādēļ daži praktiski jautājumi aizvien ir palikuši neatbildēti.

Skaidrību par krūštura pareizu izvēli un tā nēsāšanu ievieš Lauma Lingerie speciālisti, piedāvājot piecus noderīgus padomus, kurus vari uzzināt tikai no cilvēkiem, kuri stāv sieviešu veļas biznesa aizkulisēs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

1. Tev jāvalkā krūšturis uz ārējā āķīša, nevis vidējā (Citādi gumija izstaipīsies ievērojami ātrāk)

Vai kādreiz esi aizdomājusies, kādēļ krūšturim ir vairāki āķīši? Lai paildzinātu krūštura dzīvi, izmanto ārējo āķīti – valkājot krūšturi ik dienas, tā elastība samazinās un tas izstaipās. Atkarībā no nolietojuma, pēc 6 līdz 12 mēnešiem pārej uz vidējo āķīti un krūšturis liksies kā jauns!

2. Krūšturi var pielāgot prasmīgs šuvējs

Krūštura vidējais mūža ilgums ir aptuveni gads, kas variē no tā, cik bieži tas tiek valkāts un kā tiek kopts. (Izvairieties no veļas žāvētāja!) Taču ir iespējamas dažas stratēģiski būtiskas iešuves, kuras var atgriezt tavā mīļākajā Lauma Lingerie krūšturī dzīvību, kad jau liekas, ka tas cīņu ir zaudējis – īpaši, kad runa iet par elastīgo daļu apkārtmērā. Šuvējs to paveiks par pāris eiro, taču jāņem vērā, ka šis stiķis strādās labāk uz funkcionālākiem un vienkāršākiem krūšturiem, sarežģītāk būs ar smalkajiem mežģīņu modeļiem.

3. Tavs krūšu izmērs viscaur gadam var mainīties, tādēļ nevajadzētu aizrauties ar vienīgo un pareizo ciparu

Tikai pavisam dažām sievietēm ir simetriskas krūtis. Ņem vērā, ka tavs krūšu izmērs ir mainīgs pat mēneša ietvaros, tas svārstās atkarībā no mēnešreižu cikla, svara zaudējuma vai pieauguma un arī izmaiņām tavā dzīvesveidā. Tā vietā, lai iegaumētu savu vienīgo un īsto izmēru, papūlies atrast tādu krūšturi, kas tev konkrētajā brīdī vislabāk der – paeksperimentē ar izmēriem un dažādiem krūšturu modeļiem.

4. Labākie no krūšturiem ir pielāgojami dažādām situācijām

Izvēloties krūšturi no veļas piedāvājuma, atradīsi sev tādu, kas noderēs vairāk kā tikai vienai dzīves situācijai. Krūšturu modeļus iespējams pielāgot visdažādākajiem koptēliem, tie būs ērti gan ikdienā, gan arī būs pielāgojami valkāšanai zem vakartērpa. Krūšturis ar labu pielāgojamību liksies kā radīts tieši tavam augumam.

5. Ir dažas āķīgas kustības, kuras vari veikt pēc krūštura uzvilkšanas, lai padarītu tā valkāšanu ērtāku

Sauksim šo noslēpumaino kustību par pavilcienu uz augšu – kad esi aiztaisījusi āķīšus mugurpusē un krūšturis jau it kā jau ir uzvilkts, iebāz roku kausiņā un patiesi pavelc krūti no apakšas uz augšu tā, lai tā perfekti iegultu tai atvēlētajā vietā. Tādējādi tu pavilksi miesas daļu, kas novirzījusies uz atpakaļu, zem rokas, un padarīsi krūštura valkāšanu daudz patīkamāku.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl