3 komentāri
Tramps Melānijai atzinies mīlestībā radio tiešajā ēterā. Fakti, ko tu vēl nezināji par jauno ASV pirmo lēdiju
Foto: LETA/AFP

Jaunievēlētais ASV prezidents Donalds Tramps ir slavens ar savu neizmērojamo bagātību, dīvainajām frizūrām un lielo mīlestību pret skaistām sievietēm. Lūk, daži interesanti fakti, ko tu vēl nezināji par jauno ASV pirmo lēdiju.

Vēl “nekronētā” ASV pirmā lēdija Melānija Trampa ir slovēņu modele, kas dzimusi sociālistiskajā Dienvidslāvijā. Par modeli sākusi strādāt 16 gadu vecumā. Karjeras sākumā vairāk bijusi redzama vīriešiem, nevis sievietēm paredzētajos glancētajos žurnālos. Melānija nav izvairījusies atkailināties fotokameras priekšā, bet pēc laulībām šim darbam pielikts punkts. 2000. gadā Melānija saņēma titulu Mis Bikini sporta žurnālā Sports Illustrated.

Foto: LETA/AFP

Foto: LETA/AFP

Ar vienu no planētas ietekmīgākajiem un bagātākajiem cilvēkiem Melānija iepazinās kādā saviesīgā pasākumā Ņujorkā. Lai gan Tramps tur bija ieradies dāmas sabiedrībā, tas viņam netraucēja pieiet pie daiļās modeles un palūgt viņas tālruņa numuru. Kā zināms, miljardieris bija glancēto žurnālu patrons. Pēc iepazīšanās ar Melāniju viņš ļoti piestrādāja pie tā, lai modele strauji virzītos pa karjeras kāpnēm. Donalda centieni tika novērtēti, un pēc pāris mēnešiem sākās kvēls mīlas romāns. Tramps bija tik ļoti iemīlējies, ka atzinās savās jūtās kādas slavenas radiostacijas tiešajā ēterā.

Saskaņā ar sabiedriskās domas aptauju Melānija būs pati seksīgākā pirmā lēdija pasaules vēsturē. Šobrīd šis ”tituls” pieder Karlai Bruni.

Foto: LETA/AFP

Foto: LETA/AFP

Ar Donaldu Trampu Melānija precējās kā pienākas miljardiera līgavai. Modes nama Dior dizainera Džona Galliano darinātā kāzu kleitā, kas maksāja 200 000 ASV dolāru un svēra 20 kilogramus. Lai līgava spētu iesēsties automašīnā, viņai bija nepieciešama asistentu palīdzība.

Foto

Milzīgā kāzu torte tika rotāta ar 3000 rozēm. Kāzu viesu vidū bija viss Holivudas un Ņujorkas finanšu aprindu ”krējums”.

2010. gada februārī Melānija paziņoja, ka veido dizainu rotaslietām un laiž klajā savu juvelierizstrādājumu līniju. Donalds bija ļoti priecīgs, ka viņa skaistā sieva ir atradusi sev tīkamu nodarbošanos.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl