Trakulības, kas jāpiedzīvo līdz 30 gadu vecumam

Komentāri
Trakulības, kas jāpiedzīvo līdz 30 gadu vecumam

Daudzi atzīst, ka vissvarīgākais vecuma posms ir no 20 līdz 30 gadiem, jo šis ir laiks, kad sapņot lielus sapņus, piedzīvot trakulības, izveidot karjeru un sākt domāt arī par ģimenes dibināšanu.

Ceļošana ir viena no skaistākajām dzīves lietām, tāpēc meties trakos piedzīvojumos ar labākajiem draugiem, piedzīvo vasaras garšu ar ballītēm līdz pat rītausmai, mīli, priecājies, baudi, un piedzīvo vēl šīs lietas…

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl