Topošās skaistumkaralienes Nadeždas zelta padomi, lai izskatītos tikpat labi kā Ēģiptes valdniece Kleopatra

8 komentāri
Topošās skaistumkaralienes Nadeždas zelta padomi, lai izskatītos tikpat labi kā Ēģiptes valdniece Kleopatra
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Ikvienai dāmai ir savi ikdienā pielietojami skaistumkopšanas paņēmieni, kas ļauj ātri un efektīvi uzlabot ārieni. Savus trikus, kas palīdz izskatīties nevainojami, Skaties.lv lasītājām atklāj 32 gadus vecā dejotāja, horeogrāfe un trenere Nadežda Kokina, kura šogad startē skaistumkonkursā ”Mrs. Latvija”.

Kā Skaties.lv norāda, simpātiskā Nadežda, ne katru dienu vajadzīgs lietot kosmētiku, tomēr viņas arsenālā ir vairāki praktiski paņēmieni, ko viņa labprāt iesaka arī citām sievietēm.

Kas ir skaistā Nadežda un kā viņa sevi prezentē konkursā, lasi šeit!

Nadeždas skaistumkopšanas knifiņi: kosmētiku nelietot katru dienu, lai āda spēj elpot; sejas krēmu klāt uz mitras ādas; pirms meikapa zonā, kur visvairāk grumbiņu, uzklāt mazliet naturālās eļļas, piemēram, kokosriekstu; dzerot kafiju, dzert arī pietiekami daudz ūdens, lai seja nekļūtu sausa; lietot maskas un skrubjus, kas veidoti no naturāliem produktiem, piemēram, kafijas, kefīra, apelsīnu, banānu, burkānu, gurķu.

”Maskas no šiem produktiem derēs gan sejas ādai, gan matiem,” norāda topošā skaistumkaraliene.

”Piemēram, pirmo dienu jūs varat uztaisīt kafijas skrubi gan sejai, gan galvas ādai. To rūpīgi iemasēt, atstāt piecas minūtes, pēc tam nomazgāt.

Pēc divām dienām gan sejas, gan galvas ādu var palutināt ar kefīra vai banāna masku. Atstāt uz 15 minūtēm, pēc tam visu rūpīgi jānomazgā. Jāņem vērā, lai šajā gadījumā kefīrs ir mazliet silts.

Meitenēm rekomendēju relaksējošu vannu ar pienu, eikaliptu eļļu, jūras sāli, jodu, sodu un citām piedevām, pēc kuras jutīsies kā Kleopatra,” par to, kā apvienot skaistumkopšanu un sevis lutināšanu, stāsta ”Mrs. Latvija” dalībniece.

Ne mazāk svarīgi ir vienlaikus sevi palutināt ar kādu masku, ēst augļus un klausīties relaksējošu mūziku, kas arī mājās ļaus sajusties kā īstā SPA procedūrā.