Topošā skaistumkaraliene Kristīne Kide atklāj savu dailes un lieliskās formas noslēpumu

4 komentāri
Topošā skaistumkaraliene Kristīne Kide atklāj savu dailes un lieliskās formas noslēpumu
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Latvijas skaistāko precēto sieviešu konkursā ”Mrs. Latvija 2019” startē 32 gadus vecā trīs bērnu māmiņa Kristīne Kide no Baltezera. Skaistumkopšanas knifiņus, kas viņai ikdienā ļauj izskatīties nevainojami, skaistule ar prieku uztic Skaties.lv lasītājām.

Kā uzsver Kristīne, viņas ikdienas skaistuma rutīna ir pavisam vienkārša.

”Pamostoties no rīta pirmais, ko izdaru, ir ar ledus gabaliņu tonizēju seju, tad uzklāju dabīgo mitrinošo krēmiņu, mūsu pašu latviešu roku darinātu, izstaipos pie spoguļa, pasmaidu sev, novēlu izcilu dienu sev un eju uz darbu. Skropstas nekrāsoju, jo ir sievišķīgi noslēpumi, kas zināmi tikai sievietēm,” smaida Kristīne.

Vairāk par Kristīni Kidi lasi šeit!

Brīvdienās sieviete sevi mēdz palutināt ar dabīgo sāls vannu vai piena vannu ar svecītēm un vīnu.

”Salieku rožlapiņas vannā, jo ļoti patīk dabas dotie ziedi. Pati taisu dabīgos sāls skrubīšus ar kafiju, kā arī tonizēju ādu, berzējoties ar parastu cukuru vai sacukurojušos medu.

Arī sejas masku taisu pati. Lai tonizētu, mitrinātu, uz sejas lieku sablenderētu avokado un banāna mizu kopā ar vārītiem rīsiem. Āda kļūst maiga kā bērnam. Ik pa laikam seju mazgāju ar sodu, tas arī noņem lieko.

Vasarā man patīk lasīt nātres, tad nātru uzlējumu, tinktūru smērēju matos, tā veicinot matu augšanu. Arī ēdot uzņemu daudz dzelzi,” atklāj Kristīne.

Runājot par fizisko formu, Kristīne uzsver, ka viņas ikdiena ir gana aktīva un īpašām nodarbēm viņa nododas vien tad, kad pašai sagribas, nevis noteiktā laikā un vietā.

Tāpat viņa norāda, ka viņas fizisko formu ietekmē ne tikai sportošana, bet arī ēšanas paradumi, pret ko, kā pati smej, varētu iebilst dietologi.

”Es ēdu, kad ķermenis prasa, ne prāts liek. Pa dienu nenoslogoju ķermeni ar ēdienu, jo dienas laikā ir daudz radoši jādarbojas. Ja paēdu, tad ķermenis tērē dubultā enerģiju, veicot divas darbības. Pa dienu dzeru ļoti daudz ūdens.

Ēdu pārsvarā vakaros un pa nakti. Tikai kuš – dietologiem tas var nepatikt. Ēdu vieglu ēdienu un sekoju līdzi vitamīniem, enerģētiskajai vērtībai. Ēdu pārtiku, kas manam ķermenim ko būtiski dod. Vitamīnus un tā tālāk.

Izvairos no eļļas, vārītiem kartupeļiem, no gaļas ēdu tikai putnu gaļu, lai ķermenim nav grūtību un liekas piepūles to pārstrādāt, klāt ēdot, piemēram, upenes vai ābolus.

Man patīk ēst saldu un sāļu kopā. Izklausās traki, bet ēdu visnesavienojamākās lietas kopā. Pamēģiniet un jūs iegūsiet jaunu pieredzi!” tā skaistā Kristīne.