Topošā māmiņa Katrīne Lukins cer, ka ”Covid-19” ierobežojumi neizjauks mīļotā iespēju piedalīties dzemdībās

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

2 komentāri
Topošā māmiņa Katrīne Lukins cer, ka ”Covid-19”  ierobežojumi neizjauks mīļotā iespēju piedalīties dzemdībās
PUBLICITĀTES FOTO

Marta izskaņā mūziķu pāris Katrīne Lukins un Oskars Millers kļūs par vecākiem pirmdzimtajam. Topošā māmiņa cer, ka dzemdībās varēs piedalīties arī mīļotais un Rīgas slimnīcas neliegs šo iespējamību – vīrusa ”Covid-19” ietekmē.

Sarunā ar portālu Skaties.lv topošā māmiņa skumji nosaka, ka šobrīd ir ļoti dīvaina situācija un daudziem mainās plāni, tur neko nevar darīt!

Mēnesis līdz dzemdībām! Katrīne Lukins atklāj savus grūtniecības laika ēšanas paradumus

Dziedātāja Katrīne Lukins atklāj, kā norit viņas grūtniecība

”Rīgas Dzemdību nams un Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca vairs neļauj tēviem piedalīties dzemdībās. Tas ir absurds! Ļoti daudzi ir šokā par šādu lēmumu! Neuzskatu, ka tas ir pareizi,” dusmīgi nosaka topošā māmiņa.

Katrīne priecājas, ka šādu lēmumu pagaidām pieņēmušas tikai divas vietas, kur iespējams laist pasaulē bērniņu, tātad ir vēl alternatīvas.

”Dzemdībās ir nepieciešams partnera vai tuva cilvēka atbalsts. Ceru šajā īpašajā mirklī Oskars būs kopā ar mani, jo bez viņa klātbūtnes būs ļoti grūti,” tā Katrīne.

Mūziķe uzskata, ja partneris ir vesels un nav bijis valstī, kur konstatēti daudzi saslimšanas gadījumi, tad ir jābūt iespējai piedalīties sava bērna dzimšanā!

”Runāju ar daudziem no Zviedrijas, visi ir ļoti pārsteigti par iespējamību, ka Oskars var neredzēt sava dēla dzimšanu. Es atbalstītu, ja nevarētu kā ciemiņi nākt draugi un pārējā ģimene, bet tēvam redzēt savu bērnu ir tikpat svarīgi kā mātei,” pārdomās dalās Katrīne.

Tā kā Latvijā ir maz saslimušo, topošā māmiņa nebaidās no ”Covid-19”, bet gan no cilvēku rīcības panikas situācijās.

Video: mūziķu pāris Katrīne Lukins un Oskars Millers atklāj gaidāmā mazuļa dzimumu

Dziedātāja Katrīne Lukins sniedz padomus, kā uzlabot romantiskas attiecības un tās stiprināt

Katrīne ir lasījusi, ka bērniem vīrus nav bīstams, tāpēc viņa nebaidās. Mūziķei ir žēl, ja veci vai slimi cilvēki saslimst.

”Zviedrijas medijos ir ievietots video, kur slimi cilvēki stāsta, kā ir būt inficētam ar ”Covid-19”. Tā ir parasta gripa. Izteikts klepus un citiem vēl plaušu karsonis, bet tāds ”maigāks”,” Zviedrijas presē izlasīto atklāj Katrīne.

Topošā māmiņa stāsta, ka vairums saslimušo jūtas slimi, bet ir enerģiski un vēl mēģina mierināt citus.

Pirmās nedēļas pēc dēla dzimšanas pāris domā pavadīt mājās un tad skatīties, kas notiek ar ”Covid-19” attīstību.

”Ar laiku mēs noteikti iesim ārā pastaigāties, kā nekā svaigs gaiss nāk tikai par labu. Mums ir divi suņi, tā kā nav variantu – ar viņiem ir jāstaigā,” smejas Katrīne.

Mazulim pasaulē jānāk 30. martā, bet topošā māmiņa cer, ka tas notiks ātrāk un viņa beidzot varēs satikt savu pirmdzimto!