TOP 5 veidi, kā pievilināt veiksmi

Komentāri
TOP 5 veidi, kā pievilināt veiksmi

Pirms vairākiem gadiem psiholoģijas profesori no Edinburgas universitātes sāka pētīt atšķirības starp cilvēkiem, kuriem dzīvē regulāri veicas, un tiem, kurus vajā neveiksmes. Pētījumā zinātnieki secināja – cilvēks nepiedzimst laimes krekliņā, taču viņam ir visas iespējas ”noķert veiksmi aiz astes”. Mego apkopotie pieci paradumi,iespējams, tev noderēs, lai pievilinātu veiksmi gan loterijās, gan citās dzīves jomās.

Izmanto jebkuru iespēju. Reiz viens no Edinburgas universitātes psiholoģijas profesoriem laikrakstā publicēja paziņojumu, ka tiek meklēti dalībnieki eksperimentam par veiksmi. Tajā tika aicināti piedalīties cilvēki, kas sevi uzskata par potenciāliem neveiksminiekiem, un ļaudis, kas sajūtas kā 100% veiksminieki. Visiem eksperimenta dalībniekiem tika iedots biezs laikraksts un lūgts saskaitīt fotoattēlus. Vienā no lappusēm liela izmēra šriftā bija teikts: “Parādiet šo teikumu profesoram un jūs atalgojumā saņemsiet 250 mārciņu”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: publicitātes foto

Kā jau varēja gaidīt, teikumu ievēroja visi veiksminieki un saņēma balvu, bet tie, kas sevi jau iepriekš nodēvēja par neveiksminiekiem, to palaida garām. Izrādās, ka viss ir vienkārši – neveiksminieki parasti ir vairāk saspringti un nemierīgi, un tas traucē spējai ievērot to, ko viņi negaida. Veiksmīgi cilvēki ir vairāk atslābuši un atvērti, tāpēc viņi redz to, ko redz, ne tikai to, ko meklē vai vēlas saskatīt. Eksperiments pierādīja, ka veiksme ir nevis apstākļu sakritība, bet gan mūsu spēja izmantot jebkuru iespēju, kas var mainīt mūsu dzīvi uz labo pusi. Labākais veids, kā pievilināt veiksmi – noticēt sev un rīkoties.

Esi atvērta jaunajam

Foto: publicitātes foto

Foto: publicitātes foto

Maksimāli izmanto gadījuma iespējas. Ja nu piepeši tas nesīs veiksmi? Piemēram, lidmašīnā uzsāc sarunu ar līdzbraucēju. Tu brīnīsies, cik daudz brīnišķīgu un vērtīgu attiecību rezultātā var izveidoties. Psihologi ir pārliecināti – veiksminieki ir daudz vairāk atvērti pret visu jauno. Interesanti, ka šo spēju var uztrenēt, piemēram, restorānā nobaudot jaunus ēdienus vai gatavojot tos mājās.

Foto

Vairāk uzticies savai intuīcijai

Foto: publicitātes foto

Foto: publicitātes foto

Cilvēki, kuriem Fortūna pastāvīgi uzsmaida, biežāk dzīvē vadās pēc savas intuīcijas. Uzmanīgi ieklausies savā iekšējā balsī. Lai labāk sevi iepazītu, iemācies ik dienu atslābināties, lai ieklausītos sevī. Piemēram, no rīta praktizē meditāciju un pavadi vairāk laika ar sevi. Klausies savā iekšējā balsī – tā reti kļūdās.

Iemācies gūt labumu no neveiksmēm

Foto: publicitātes foto

Foto: publicitātes foto

Veiksminieki, tāpat kā citi, dzīvē saskaras arī ar grūtībām, taču atšķirībā no citiem, prot transformēt sliktu pieredzi labā un lietderīgā rezultātā. Veiksmīgi ļaudis nenolaiž rokas šķēršļu priekšā, bet gan uztver tos kā iespēju mācīties un saņemt pieredzi, mainīties un padarīt dzīvi labāku.

Domā pozitīvi!

Foto: publicitātes foto

Foto: publicitātes foto

Veiksme atspoguļo mūsu iekšējo stāvokli. Tā ir gan enerģētika, kas veidojas ap mums, gan pārliecība, gan attieksme pret pasauli. Izpildi vienkāršu uzdevumu – vakarā velti tikai dažas minūtes, lai atcerētos, kas labs ar tevi šodien ir noticis. Nešaubies, ka Fortūna būs tavā pusē. Atceries mantru: “Es vienmēr no dzīves saņemu to, ko vēlos”.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl