Komentāri
TOP 12 rudenīgās un romantiskās sieviešu filmas, kas jāredz ikvienai!

Oktobris ir filmu mēnesis. Aiz loga valda neliels sals, kas mums, sievietēm, liek saposties siltākās drēbēs, uztaisīt karstu tējas tasīti un baudīt lieliskās sieviešu piedzīvojumu un romantiskās filmas. 

Rudens ir piemērotākais gadalaiks, lai varētu kārtīgi iekārtoties savās mīļākajās mājas drēbēs, dzertu siltu ogu dzērienu un uzēstu saldumus pie lieliskas kino klasikas. Rudens vibrācijas, mīlas stāsti, stipras sievietes un piedzīvojumi, šāda veida filmas, iespējams, ieciena ikviena sieviete aukstajā rudens laikā. Noskaties savu iecienītāko sieviešu filmu tieši šodien, jo šis ir ideāls laiks, lai atļautos paslinkot un nedarīt pilnīgi neko. Ja tev ir aptrūkušas idejas, kādu filmu vēlētos redzēt, neuztraucies. Šodien esam apkopojušas TOP 12 filmas, kas jāskatās tieši rudenīgajā laikā. Skaties tās fotogalerijā. Ja esi palaidusi garām filmas, kurās ir viskaislīgākie skūpsti, tad tās skaties šeit.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl