1 komentārs
TOP 11 neapgāžamas pazīmes, ka esi līdz ausīm iemīlējusies

Esot kopā ar mīļoto, jūti skrienam skudriņas pār muguru. Tu centies izskatīties perfekti un pievērs uzmanību katram sīkumam. Bet beigu beigās, kad tauriņi vēderā neliek mieru un naktīs nevari gulēt, saproti, ka esi iemīlējusies.

Iemīlējusies sieviete ir laimīga sieviete. Tu kļūsti maigāka, atvērtāka un pasauli redzi citādākās krāsās. Tā šķiet raiba, jautra un piedzīvojumiem pilna. Mīlestība ir tā lieta, kas nav nopērkama par naudu un pavisam noteikti to nevar aizņemties. Tas brīdis, kad, ieraugot savu mīļoto, tava sirds sāk ārdīties un tu nezini kur likties, ir pierādījums, ka tavas jūtas pret viņu ir patiesas.

Arī kopā esošais laiks skrien nemanot, un pēkšņi, ieskatoties acīs, tu pamani, ka ir pienācis laiks doties mājās. Mīļi vārdi, apskāvieni, sirsnīgas un smieklīgas sarunas, kas gan var būt labāks? Ieskaties foto galerijā un pārliecinies, ka esi līdz ausīm iemīlējusies.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl