Komentāri
TOP 10 pazīmes, kas liecina, ka mīli būt vientuļniece

Lai arī ikdiena bez socializācijas ir grūti iedomājama, tomēr ir sievietes, kurām patīk pavadīt laiku vienatnē un nejusties traucētai. Vai tā varētu būt tu? Vai tu dziļi sevī saskati vientuļnieces garu?

Lai arī attiecības ir patīkama sastāvdaļa, ir sievietes, kuras ciena prombūtni un labprāt savu brīvo laiku pavada pašas ar sevi. Tā ir lieliska iespēja atpūsties pilnīgi no visa un visiem. Nav lieku stresu, kašķu un plānu, lai viss izdotos. Vienatnē tiek padarītas gan nopietnas, gan ne tik nopietnas lietas. Arī vientuļnieces var mesties galvu reibinošos ceļojumus, neņemot līdzi lieko bagāžu – draugus, kuri var pārtapt par trešo lieko. Vienatne sniedz lielisku iespēju pārdomāt dzīvi, mīlestību un mērķus, ko vēlies sasniegt. Varbūt tu pat nenojaut un tevī dziļi sirdī mīt vientuļnieces gars, bet kā lai to uzzini? Skaties fotogaleriju un varbūt atradīsi kādu pazīmi, kas liecina ka mīli baudīt klusuma brīžus tikai ar sevi un nevienu citu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl