Top 10 lietas, ko sapratīs tikai sievietes

Komentāri
Top 10 lietas, ko sapratīs tikai sievietes

Nedienas ar grimu, apģērbu un rokassomiņām ir tikai daļa ikdienas, ar ko saskaras sievietes.

  1. Sarkanā lūpu krāsa – krāso lūpas rūpīgi – jo kas par daudz, tas par skādi. Lielākā problēma, ar ko saskaras sievietes, kuras krāso lūpas sarkanā krāsā, ir tās atliekas uz zobiem.
  2. Nagu lakošana – tikko lakoti nagi un telefona zvans nav nejaušība. Ar to saskaras ikviena sieviete, un skaisti lakotie nagi ir sabojāti.
  3. Rokassomiņa – galaktika. Pēc vīriešu domām, sievietes somiņā nav iespējams atrast neko. Atslēgas, lūpu krāsas, maks vai mobilais tālrunis ir apslēptā manta.
  4. Divi vienā – apmeklējot pasākumu, katrai no sievietēm ir gadījies ierasties vienādos tērpos. Neapskaužama situācija, ar ko nevēlas saskarties neviena.
  5. Apmatojums – sievietes lielākā problēma, ja tiek izmantota žilete. Apmatojums ataug nepilnu divu dienu laikā, savukārt depilators sagādā asas sāpes.
  6. Diēta – apņemoties uzsākt diētu, mielojoties ar vīna glāzi un našķiem, būs neveiksme. Arī nogurums un slinkums ir draudi, kādēļ cīņā ar diētu sievietes ir zaudētāju lomā.
  7. Mēnešreizes – neizturamās sāpes un neveiklās situācijas var piemeklēt ikvienu no mums.
  8. Zeķubikses – nejauša uzskriešana galdam vai kaimiņam ar atslēgām rokā var radīt ķibeli, dodoties ikdienas gaitās. Caurumu lāpīšana nav ieplānota, tāpēc jāatceras par rezerves pāri.
  9. Nagu lūšana – darbojoties virtuvē, mazgājot traukus vai gatavojot ēst, tā ir īsta elle garo nagu īpašniecēm. Viss rūpīgais nagu audzēšanas periods var tikt sagrauts sekunžu laikā.
  10. Grims – kura gan nevēlas perfekti uzkrāsot acis “kaķacs” formā. Trīcoša roka un liela steiga ir viens no iemesliem, kādēļ sievietes acis neuzkrāso precīzi vienādas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lasi vēl