Top 10 lietas, ko sapratīs tikai sievietes

0 Komentāru
Top 10 lietas, ko sapratīs tikai sievietes

Nedienas ar grimu, apģērbu un rokassomiņām ir tikai daļa ikdienas, ar ko saskaras sievietes.

  1. Sarkanā lūpu krāsa – krāso lūpas rūpīgi – jo kas par daudz, tas par skādi. Lielākā problēma, ar ko saskaras sievietes, kuras krāso lūpas sarkanā krāsā, ir tās atliekas uz zobiem.
  2. Nagu lakošana – tikko lakoti nagi un telefona zvans nav nejaušība. Ar to saskaras ikviena sieviete, un skaisti lakotie nagi ir sabojāti.
  3. Rokassomiņa – galaktika. Pēc vīriešu domām, sievietes somiņā nav iespējams atrast neko. Atslēgas, lūpu krāsas, maks vai mobilais tālrunis ir apslēptā manta.
  4. Divi vienā – apmeklējot pasākumu, katrai no sievietēm ir gadījies ierasties vienādos tērpos. Neapskaužama situācija, ar ko nevēlas saskarties neviena.
  5. Apmatojums – sievietes lielākā problēma, ja tiek izmantota žilete. Apmatojums ataug nepilnu divu dienu laikā, savukārt depilators sagādā asas sāpes.
  6. Diēta – apņemoties uzsākt diētu, mielojoties ar vīna glāzi un našķiem, būs neveiksme. Arī nogurums un slinkums ir draudi, kādēļ cīņā ar diētu sievietes ir zaudētāju lomā.
  7. Mēnešreizes – neizturamās sāpes un neveiklās situācijas var piemeklēt ikvienu no mums.
  8. Zeķubikses – nejauša uzskriešana galdam vai kaimiņam ar atslēgām rokā var radīt ķibeli, dodoties ikdienas gaitās. Caurumu lāpīšana nav ieplānota, tāpēc jāatceras par rezerves pāri.
  9. Nagu lūšana – darbojoties virtuvē, mazgājot traukus vai gatavojot ēst, tā ir īsta elle garo nagu īpašniecēm. Viss rūpīgais nagu audzēšanas periods var tikt sagrauts sekunžu laikā.
  10. Grims – kura gan nevēlas perfekti uzkrāsot acis “kaķacs” formā. Trīcoša roka un liela steiga ir viens no iemesliem, kādēļ sievietes acis neuzkrāso precīzi vienādas.

0 Komentāru