TOP 10 lietas, kas vīrietim seksā šķiet visbūtiskākās

Pievienot komentāru
TOP 10 lietas, kas vīrietim seksā šķiet visbūtiskākās
Foto: freeimages.com

Katram cilvēkam seksā ir ļoti individuālas un atšķirīgas vēlmes. Aptaujājot lielu skaitu vīriešu, seksologiem ir izdevies ”izskaitļot” TOP 10 vēlmes, kuras stiprajam dzimumam mīlas rotaļās šķiet svarīgākās. Lasi, iegaumē un izdari secinājumus!

Viņi vēlas jau uzbudinātu sievieti

Jā, parasti sievietēm ir nepieciešams ilgāks laiks, lai uzbudinātos. Jā, patiesi mīlošs partneris ir gatavs darīt visu un tik ilgi, cik nepieciešams, lai viņa  beidzot būtu tam “gatava”. Taču ikviens vīrietis labprāt gribētu, lai sieviete pati degtu kaislē pēc viņa, bez īpašas vīrieša dalības.

Viņš vēlas, lai sekss būtu jautrs

Tikai kinofilmās seksā viss notiek gludi un bez aizķeršanās. Īstajā dzīvē visai bieži nākas attapties, ka ieņemtā poza nav visai ērta. Partneri “sabadās” ar pierēm, vai kustoties, pārāk skaļi vēderā klunkšķ nesen izdzertais alus…Vīrietim ir svarīgi, ka tādos brīžos sieviete prot pasmieties un uztvert notiekošo ar humoru.

Viņš grib, lai pasaki, ko vēlies

Protams, ka būtu jauki, ja viņš tavas vēlmes “nolasītu no acīm”, bet parasti tā nenotiek. Tādēļ vīrietis būs ļoti priecīgs, ja tu dosi vismaz kādu mājienu, kas tev tieši patiktu.

Viņš labprāt skatās

Lai arī valda uzskats, ka guļamistabā spogulim nav jābūt, vīrietim patīk ”uzmest aci”, kā viss izskatās ”no malas”.

Viņš vēlas, lai tu atbrīvojies

Vīrieša sapnis ir sieviete, kurai sekss nenozīmē tikai ”tumsā un zem segas”.

Viņš vēlas piedzīvot ko neaizmirstamu

Vīrietis par tevi domās visu nākamo, aiznākamo un vēl vairākas dienas pēc kārtas, ja tu būsi izdomājusi gultā ko tādu, kas viņu atstātu  ”uz pauzes”.

Viņš vēlas daudzveidību

Jebkura, pat vismazākā, novirze no ierastā scenārija vīrieša acīs padarīs gultas priekus interesantākus un aizraujošākus. Atceries to un varbūt liec lietā kādu no šīm seksa rotaļlietām…

Foto

Spontāns sekss – ta ir lieta

Viņam absolūti nekas nebūs pretī, ja jūs sāksiet mīlēties, tikko kā ienākuši pa dzīvokļa durvīm. Vai arī viesībās pekšņi pazudīsiest dārza lapenē, kamēr citi skatās kādu filmu, vai ēd torti.

Viņš vēlas sajust, ka valda pār tevi

Reizēm vīrietim ir svarīgi sajust, ka tu viņam pilnībā gultā pakļaujies, pati nedarot neko, tikai izbaudot viņa ”varu”pār tevi.

Viņš negrib darīt neko

Reizēm vīrietis ļoti vēlas seksa laikā gulēt uz muguras, nedarīt neko un ļaut, lai sieviete dara visu…