Komentāri
Timberleiks, asarām acīs, publiski apliecina savu mīlestību pret Bīlu

Džastins Timberleiks ir ne vien talantīgs mūziķis, bet arī mīlošs ģimenes cilvēks. Izplūstot asarās, Timberleiks teica publisku runu, kurā lielāko paldies sacīja savai sievai, aktrisei Džesikai Bīlai.

“Pirmkārt, es vēlos pateikties savai skaistajai, mīlošajai un neticami saprotošajai sievai Džesikai.” Timberleiks, 34, teica ar asarām acīs.

Viņa ir man “akmens”.

“Mazā, es mīlu tevi vairāk par visu. Nevieni vārdi un neviena dziesma to nekad nevarētu tik spēcīgi apliecināt”. Timberleiks piebilda to, ka pāris tikko nosvinējis savu trešo kāzu gadadienu, kas Holivudā, pēc paša vārdiem, pielīdzināmi 15 gadiem kopā.

Pāris apprecējās 2012. gada oktobrī, Itālijā un nākamā gada aprīlī Džesika laida pasaulē abu kopīgo dēliņu Sailesu Rendalu.

Foto: lieliskais Holivudas pāris Džastins Timberleiks un Džesika Bīla

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl