Tiks kronētas karalienes! Skaistumkonkurss ”Mrs.Latvija 2020” norisināsies ”online” režīmā

11 komentāri
Tiks kronētas karalienes! Skaistumkonkurss ”Mrs.Latvija 2020” norisināsies ”online” režīmā
PUBLICITĀTES FOTO

Pandēmijas ietekmē jau vairāk, nekā gadu nenotiek dažādi koncerti, teātra izrādes, pasākumi. ”Mrs.Latvija 2020” tika pārcelts uz 2021. gadu, bet apzinoties, ka tik drīz pulcēšanās lielās cilvēku masās netiks atļauta ir nolemts konkursu rīkot ”online” režīmā.

Sarunā ar portālu Skaties.lv konkursa organizatore Kristīne Lindenblate atklāj, ka izlēmusi par labi ”online” režīmam, jo interneta vide ir drošākais un šobrīd vienīgais veids, kā godināt skaistules un piešķirt titulus.

Foto: ”Mrs.Latvija” dalībnieces iesaistās profesiju maratonā

Pašas gatavots skrubis un kontrastu duša. ”Mrs.Latvija” dalībniece Lāsma Salmiņa spēj sev nodrošināt lieliskas skaistumkopšanas procedūras

”Gadu gaidījām pandēmijas beigas. Vairākām dalībniecēm piedzima bērni, vairākas meitenes no cīņas izstājās – dažādu problēmu un laika trūkuma ietekmē. Sapratu, nevajag vilkt garumā. Arī ”online” režīmā var rīkot princešu cienīgus svētkus,” tā Kristīne.

Fotogrāfijas peldkostīmos, tautastērpos un vakarkleitās var jau novērtēt sociālajā tīklā Facebook. Uzspiežot ”like” bildei tu atdod vienu balsi par konkrētu dalībnieci, uzspiežot ”share” konkrētai bildei, tu atdod četras balsis par izvēlēto dāmu.

13. maijā ”Mrs.Latvija” Facebook lapā būs iespēja vērot skaistuļu talantu šovu, 14. maijā potenciālās skaistumkaralienes iepazīstinās žūriju un citus skatītājus ar sevi, bet 15. maijā notiks apbalvošana.

Visu trīs konkursa dienu sākuma laiks ir nemainīgs – 18.00!

Par uzvaru sacenšas 15 daiļavas no visas Latvijas. Kura plūks uzvaras laurus, uzzini jau pavisam drīz!

“Tuvākajā laikā plānoju rīkot konkursu arī mazajām princesītēm, uzskatu, ka arī meitenēm ir jādod iespēja izrādīt savu skaistumu, talantus, personību. Pozitīvs novērtējums tikai veicinās meiteņu attīstību,” tā Kristīne.

”Man jau ir viens kronis, tā ir ģimene un cilvēki, kuri vienmēr ir līdzās.” Elīna Auzāne startē pašmāju skaistumkonkursā