Zane Dumbre

Autors: Zane Dumbre

''Skaties Izklaide'' redaktore

11 komentāri
Tik vienkārši! Eksperte atklāj, kā vairot naudu, dedzinot čekus
Foto: Skaties.lv

Pēdējos gados par vienu no ezotērikas piekritēju rituāliem kļuvusi ikdienas sadzīves čeku dedzināšana. Ko tas nozīmē – dedzināt čekus un kā tas var ietekmēt mūsu ikdienu?

Portāls Skaties.lv sazinājās ar sertificētu numeroloģi Ditu Blūmu-Balinsku, portāla simboli.lv autori, lai noskaidrotu, kuras ir čeku dedzināšanai labvēlīgās dienas un kā vairot naudiņu, pateicoties šim tik populārajam rituālam?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pati Dita čeku dedzināšanu piekopj jau padsmit gadus. Tikai pēdējos pāris gados tas parādījies kā “modes kliedziens”, kuru steidz izmēģināt visi.

“Čeku dedzināšanas pamatā nav astroloģija. Tā ir enerģijas apmaiņa,” uzsver numeroloģe.

Samaksājot par preci, mēs pretim saņemam ne tikai preci, bet arī čeku, kas arī ir šī enerģija.

“Nauda ir enerģija. Ja mēs atstājam čeku veikalā, mēs būtībā atstājam arī savu naudiņu turpat,” skaidro Dita.

Čeku dedzināšanas process jāveic, balstoties uz Mēness kalendāru. Mēness ir spīdeklis uz emocijām. Lielais, maģiskais spēks. Tiem, kuri lieto mēness dienu kalendāru, čeku dedzināšanai piemērotākās ir 1., 6. un 13. mēness dienas. Piemēram, tuvākajā laikā čeku dedzināšana jāveic 28. janvārī, 1. februārī un 8. februārī.

Dita uzsver, ka šo procesu vajag uztvert viegli. Sakrātos čekus vislabāk dedzināt brīvā dabā, piemēram, ugunskurā vai grilā. Tos dedzinot, mēs ar vārdiem sakām, lai naudiņa atgriežas pie mums.

Iespējams, fiziski tu uz ielas pēkšņi neatradīsi simts eiro, bet tas var būt kāds bonuss darbā, negaidīta dāvana vai, piemēram, atlaide mīļākajai somiņai.

Numeroloģe stāsta, ka šo procesu nav nepieciešams veikt katrā tam piemērotajā mēness dienā, jo te nepastāv princips – jo vairāk, jo labāk. Dita uzsver, ka čekus var dedzināt arī reizi četros mēnešos vai pat reizi gadā. Ja attiecīgajā dienā neizdodas, tad vienkārši nav lemts, vēlreiz uzsverot to, ka dzīvi nevajag uztvert pārāk nopietni.

Sakrātos čekus vajag glabāt zaļā kastītē vai zaļā dāvanu maisiņā, novietojot to dzīvesvietas dienvidaustrumu pusē, jo tas ir naudas virziens.

Lūk, tuvākās dienas, kad dedzināt čekus!

28.01 pl. 02:07 – 28.01 pl. 08:37
01.02 pl. 10:15 – 02.02 pl. 10:37
08.02 pl. 14:32 – 09.02 pl. 15:41
26.02 pl. 16:58 – 27.02 pl. 07:57
03.03 pl. 09:32 – 04.03 pl. 10:03
10.03 pl. 15:53 – 11.03 pl. 17:08
28.03 pl. 05:57 – 28.03 pl. 07:44

TOP komentāri

 • Hjuu
 • Inkvizīcijas
  +4 +4 0

  Inkvizīcijas

  Ļoti iedvesmojošs raksts! Papildus jautājums - kad ir vislabākā diena, lai dedzinātu astrologus un numerologus?
 • ome
  +2 +2 0

  ome

  Kam tikai cilvēki nav gatavi ticēt !!!
  Un žurnālisti tam velta laiku un drukā !!!
  Un kādi vēl tiem ezotēriķiem maksā !!!
  Tā ir tumsonība.....maldu mācība.....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl