Tieši laikā! Universāls rīta uzmundrinājuma kokteilis no laima sulas

Komentāri

Pirmdienas rīts vienmēr ir tieši tas nedēļas rīts, kad ir visgrūtāk pamosties. Nereti tad gribas, kādu līdzekli no “ārpuses”, kas palīdzētu atvērt acis. Ar šāda “brīnumlīdzekļa” recepti no Indijas nupat ir atgriezies jauno mediju eksperts Artūrs Mednis.

Mundruma dzērienu sauc Svaigs laims ar sodu. Tas ir bezalkoholisks dzēriens un ļoti noder brīžos, kad nepieciešama kārtīga mundruma deva, kas atjaunotu enerģiju. Turklāt šo dzērienu var pagatavot no sastāvdaļām, kas ir vienkārši pieejamas ikvienam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sastāvdaļas

  • laims;
  • sodas dzēriens;
  • brūnais (vai baltais) cukurs;
  • jūras sāls (var arī parasto);
  • piparmētras.

Foto

Pagatavošana

Laimu vispirms neaudz “parullē” un saspaida, lai “atlec” sula. Tad sagriež šķēlītēs un izspiež sulu. Vislabāk, ja ir stampiņa, tad sulu var iegūt līdz pēdējai lāsītei. Var arī likt klāt tikko grauzdētu ķimeņu pulveri. Pēc tam pēc garšas tiek pievienots cukurs (aptuveni 2 ēdamk. uz glāzi) un sāls (mazāk par 1 tējk. uz glāzi), visu samaisa un pielej sodas dzērienu, kas līdz tam turēts ledusskapī. Beigās pievieno piparmētras. Uz veselību!

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl