1 komentārs
Tiešām?! Vai seriāla Ugunsgrēks režisorei patīk čūskas?
Foto: publicitātes foto

Īpaši sievietēm ir raksturīgi dažādi baiļu objekti. Viens no tādiem neapšaubāmi ir – čūskas. Tomēr ir arī cilvēku kategorija, kuri pret šiem rāpuļiem izjūt dziļas simpātijas. Katrā ziņā – klaji vienaldzīgo pret čūskām ir visai maz. 

Seriālā Ugunsgrēks Pētersonu viesnīcas iemītnieki, kurus var klasificēt ar nosaukumu “sliktie tēli”, jau divas reizes savos tumšajos plānos ir izmantojuši visai biedējošo dzīvo ieroci  – čūsku. Seriāla Ugunsgrēks režisore Inta Gorodecka ir arī TV seriāla Saplēstā krūze galvenā veidotāja, un arī šajā seriālā paredzēts, ka sevis cienīgas darbības izpildīs lielai skatītāju daļai nesimpatizējošais rāpulis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uz portāla Skaties.lv/ Sievietei jautājumu, vai Inta seriāla varoņus ar čūskām biedē tādēļ, ka arī viņai piemīt tīri cilvēcīgas bailes no šīm dzīvajām būtnēm, vai arī – tieši pretēji? Izskatās, ka viena no kādreizējām seriāla aktrisēm Jūlija Ļaha spēja ar lokano “kolēģi” saprasties ļoti labi.

Foto

Inta gan atzina, ka viņai čūskas it nemaz nešķiet simpātiskas un esot pat bail. Tādēļ, kad uzņemšanas laukumā ierodas čūska, režisore neizmanto ekskluzīvo iespēju paturēt rokās šo rāpuli, lai arī zina, ka čūska nav indīga. Tomēr raudzīties uz “aktrisi” no pavisam neliela attāluma, Intai drosmes pietiekot.

Foto

TOP komentāri

  • Silvija
    0 0 0

    Silvija

    Ka pēc fotogrāfijā ir kopā Viesturs un Krista no Uguns grēka ja viņi nesatikās.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl