Tiešām?! Vai seriāla Ugunsgrēks režisorei patīk čūskas?

1 komentārs
Tiešām?! Vai seriāla Ugunsgrēks režisorei patīk čūskas?
Foto: publicitātes foto

Īpaši sievietēm ir raksturīgi dažādi baiļu objekti. Viens no tādiem neapšaubāmi ir – čūskas. Tomēr ir arī cilvēku kategorija, kuri pret šiem rāpuļiem izjūt dziļas simpātijas. Katrā ziņā – klaji vienaldzīgo pret čūskām ir visai maz. 

Seriālā Ugunsgrēks Pētersonu viesnīcas iemītnieki, kurus var klasificēt ar nosaukumu “sliktie tēli”, jau divas reizes savos tumšajos plānos ir izmantojuši visai biedējošo dzīvo ieroci  – čūsku. Seriāla Ugunsgrēks režisore Inta Gorodecka ir arī TV seriāla Saplēstā krūze galvenā veidotāja, un arī šajā seriālā paredzēts, ka sevis cienīgas darbības izpildīs lielai skatītāju daļai nesimpatizējošais rāpulis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uz portāla Skaties.lv/ Sievietei jautājumu, vai Inta seriāla varoņus ar čūskām biedē tādēļ, ka arī viņai piemīt tīri cilvēcīgas bailes no šīm dzīvajām būtnēm, vai arī – tieši pretēji? Izskatās, ka viena no kādreizējām seriāla aktrisēm Jūlija Ļaha spēja ar lokano “kolēģi” saprasties ļoti labi.

Foto

Inta gan atzina, ka viņai čūskas it nemaz nešķiet simpātiskas un esot pat bail. Tādēļ, kad uzņemšanas laukumā ierodas čūska, režisore neizmanto ekskluzīvo iespēju paturēt rokās šo rāpuli, lai arī zina, ka čūska nav indīga. Tomēr raudzīties uz “aktrisi” no pavisam neliela attāluma, Intai drosmes pietiekot.

Foto

TOP komentāri

  • Silvija
    0 0 0

    Silvija

    Ka pēc fotogrāfijā ir kopā Viesturs un Krista no Uguns grēka ja viņi nesatikās.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl