Komentāri

2. Ieteikums Nr. 2

2/10

Latvijas Universitātes studentu servisa psiholoģe – konsultante Sarmīte Voitkāne atzīst, ka ir ļoti prātīgi dažas dienas pirms eksāmena, pajautāt sev – vai tiešām esmu labi sagatavojusies? Tomēr nereti skolēni vai studenti krīt panikā, jo šķiet, ka nezina neko. Lūk, daži psiholoģes ieteikumi, kā cīnīties pret šīm panikas lēkmēm, un kā pēc iespējas pareizāk turpināt vēl mācīties.

 

Ieteikums Nr. 1

Iedvesmot sevi

Foto: AĢENTŪRA/SCANPIX

Foto: AĢENTŪRA/SCANPIX

Atgādini sev, ka esi mācījusies. Un lielu daļu materiāla zini ļoti labi.

2. Ieteikums Nr. 2

2/10
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl