Tev jāzina! Trīs jautājumi, uz kuriem, tev atbildot, vīrietis vienmēr godīgi melo

Komentāri
Tev jāzina! Trīs jautājumi, uz kuriem, tev atbildot, vīrietis vienmēr godīgi melo
FOTO: Sascha Kohlmann , Flickr.com

Bieži vien panākt no vīrieša draudzīgu, vaļsirdīgu sarunu ir pamatīgs izaicinājums. Turklāt gandrīz vienmēr mūsu aplinkus uzdotos jautājumus vai ”mājienus” vīrieši nesapratīs. Nekad vīrietim nejautā: ”Vai esi, mīļais, aizdomājies, kurp ved mūsu attiecības? ”Bet gan: ”Mīļais, vai tu mani grasies precēt?”. Uz pirmo jautājumu visbiežāk atbilde būs: ”Nē, neesmu.” Uz otro, visticamāk: ”Protams, mīļā!” Tomēr ir vairāki jautājumi, kurus mēdzam uzdot ļoti tieši, bet vīrieši, kā likums, vienmēr mums neatbildēs taisnību. Vienkārši tā iemesla pēc, ka mūs ļoti mīl.

Par ko tu šobrīd domā?

(Jautājums, ko gandrīz ikviena sieviete ir uzdevusi savam vīrietim pēc satriecošiem mīlas priekiem.)

FOTO: AĢENTŪRA/SCANPIX

FOTO: AĢENTŪRA/SCANPIX

Patiesībā ir divi varianti. Pēc seksa vīrieši visbiežāk nedomā pilnīgi neko, vai arī galvā viņiem ir īsts juceklis – pārdomas par situāciju Grieķijā, ar kādu vizuli labāk mēģināt pievilināt līdaku, un par to, kurš ir stiprāks – valis vai zilonis utt. Tādēļ viņi vienmēr melo, ja atbild: ”Par tevi” vai arī: ”Par to, cik mums bija labi.” Netici viņam! Īstenībā vīrieša smadzenes cenšas novirzīt viņa domas no notikušā, lai nomierinātu džentlmeņa hormonālo sistēmu.

Vai tev viņa šķiet seksīga?

(Jautājums, ko mēdzam viņam iečukstēt ausī, ieraugot kādā saviesīgā pasākumā satriecoša izskata būtni.)

Šajās, tevis izliktajās lamatās, iekritīs tikai pirmkursnieks. Visiem pārējiem – pat Andželīnas Džolijas pēkšņā parādīšanās ikdienišķā ballītē neizraisīs nekādu interesi. Arī Mila Kunisa tavam vīrietim šķitīs pavisam parasta, garlaicīga dāmīte. Runājot par Dakotu Džonsoni, viņš vispār nesapratīs, kāpēc viņa izvēlēta Greja 50 nokrāsu seksa ainām. Viņš melo!! Patiesība ir nežēlīga – ikvienam vīrietim katru dienu vismaz desmit, un pat vairāk, sievietes šķiet seksīgas. Viss ir atkarīgs tikai un vienīgi no situācijas.

Vai es izskatos briesmīgi?

FOTO: AĢENTŪRA/SCANPIX

FOTO: AĢENTŪRA/SCANPIX

(Jautājums, kuru uzdodam, kad spogulis neko labu nevēsta, bet klusībā ceram, ka tā nav patiesība.)

Nav izslēgts. Septiņas diennaktis ilga cīņa ar iesnām nevienu nepadara brīnumdaiļu. Taču pieredzējis un mīlošs vīrietis visdrīzāk sev nokodīs mēli, nekā teiks taisnību.

Lasi vēl